Elektrické zubní kartáčky Oral-B

Jak si vybrat nejlepší Oral-B elektrický zubní kartáček?

SDÍLEJTE

Jako nejlepší způsob pro zlepšení zdraví ústní dutiny doporučují zubní lékaři používat elektrické zubní kartáčky. Abyste si vybrali pro sebe ten nejlepší, je důležité poznat možnosti, které jsou k dispozici.

Jaký elektrický zubní kartáček je pro vás nejlepší?

Při volbě elektrického zubního kartáčku je nejdůležitějším faktorem samozřejmě účinnost čištění. Přestože většina elektrických zubních kartáčků čistí zuby lépe než běžné manuální zubní kartáčky, technologie některých elektrických zubních kartáčků je lepší než jiných.*

V textu níže najdete rady, které vám pomohou vybrat si pro sebe ten nejlepší elektrický zubní kartáček.

Zjistěte více o nejlepším elektrickém zubním kartáčku>

Jak si vybrat nejlepáí Oral-B elektrický zubní kartáček

Zjistěte více o 3D technologii čištění v porovnání se sonickou technologií ›

Elektrický zubní kartáček nebo manuální zubní kartáček

Proč začít místo manuálního zubního kartáčku používat elektrický? Věděli jste, že manuální zubní kartáčky zanechávají na zubech až 50 % zubního plaku? Zubní plak je velmi lepkavá bezbarvá vrstva bakterií, která se pravidelně vytváří na zubech. Nejlepším způsobem, jak jej odstranit, je narušovat jej z různých směrů. Používáte-li manuální zubní kartáček, dostáváte se pouze k vnějšímu povrchu zubů. Náš elektrický zubní kartáček má unikátní tvar, který připomíná profesionální dentální nástroje. Osciluje, rotuje a pulzuje zároveň, čímž pokrývá větší plochu, a proto odstraňuje až o 100 % více zubního plaku. Institut Cochrane Collaboration nedávno ve své studii dospěl k závěru, že elektrické zubní kartáčky s oscilačně-rotační technologií, kterou používají zubní kartáčky Oral-B, je jedinou, která konzistentně odstraňovala zubní plak a omezovala zánět dásní účinněji než manuální zubní kartáček, a to v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Až se tedy budete rozhodovat, jestli nezačít místo manuálního zubního kartáčku používat elektrický, pamatujte na to, že s elektrickým zubním kartáčkem docílíte vždy prvotřídního vyčištění ústní dutiny.

Zjistěte více o elektrických zubních kartáčcích v porovnání s manuálními zubními kartáčky ›

Jak si vybrat správný elektrický zubní kartáček

Každý má jinou ústní dutinu, takže i ta vaše si zaslouží péči přesně podle vašich potřeb. Nejlepší elektrický zubní kartáček je takový, který bude nejlépe vyhovovat vašim osobním potřebám. Ty nejpokrokovější modely, jako jsou například elektrické zubní kartáčky Oral-B, nabízejí celou řadu režimů čištění a zpětnou vazbu v reálném čase. Oral-B má také zubní kartáček, který jako jediný nabízí spojit přes rozhraní Bluetooth zubní kartáček s aplikací Oral-B, abyste mohli sledovat a postupně zlepšovat své návyky v ústní hygieně.

Naše rozsáhlá řada produktů nabízí také další špičkové funkce:

  • Unikátní kulatá kartáčková hlava připomíná profesionální dentální nástroje. Díky rotacím narušuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

  • 3D technologie čištění narušuje zubní plak, rotuje a stírá plak ze zubů.

  • Až 48 800 pohybů zubního kartáčku za minutu v porovnání s 600 pohyby u běžného manuálního kartáčku.

  • Nezávislé historické hodnocení prokázalo, že pouze elektrické zubní kartáčky Oral-B jsou efektivnější než manuální zubní kartáček a odstraňují až o 100 % více zubního plaku.

  • Elektrické zubní kartáčky Oral-B lze nastavit podle vašich konkrétních potřeb, takže postupně zlepšují návyky v ústní hygieně.

  • Díky cestovnímu pouzdru máte možnost brát si špičkovou technologii čištění všude s sebou.

Potřebujete s výběrem toho nejlepšího elektrického zubního kartáčku ještě více pomoci? Prohlédněte si naši řadu elektrických zubních kartáčků.

Zjistěte více o tom, jak vybrat správný elektrický zubní kartáček ›

Hledáte elektrický zubní kartáček pro své děti?

Oral-B a Oral-B Pro-Health nabízejí celou řadu elektrických zubních kartáčků navržených pro děti každého věku. Oral-B Pro-Health Stages doporučují zubní lékaři jako ten nejlepší zubní kartáček pro děti.

Aby bylo čištění pro děti ještě zábavnější, stáhněte si aplikaci Disney Magic Timer od Oral-B. 98 % dětí si s ní čistilo zuby déle. Za prvních devět měsíců od spuštění si aplikaci Disney Magic Timer stáhlo už více než milion lidí.

Zjistěte více o elektrických zubních kartáčcích pro děti ›

Hodnocení elektrických zubních kartáčků

Špičkové elektrické zubní kartáčky Oral-B získávají uznání a jsou oceňovány zubními lékaři i spotřebiteli po celém světě. Nezapomeňte si přečíst recenze a hodnocení od jiných zákazníků, jako jste vy.

Při výběru toho nejlepšího elektrického zubního kartáčku sáhněte po elektrickém zubním kartáčku Oral-B. Jen tak dosáhnete těch nejlepších výsledků.

„Tento výrobek se snadno používá, čištění s ním je zábavné a snadné. S tímto výrobkem mám pocit čistějších a hladších zubů.“

– Dr. M. Johnson