Elektrické zubní kartáčky Oral-B

Jak vybrat elektrický zubní kartáček?

Image - Article Hero - Jak vybrat elektrický zubní kartáček? article banner
SDÍLEJTE

Jaký zubní kartáček je pro vás nejlepší?

Zubní lékaři doporučují elektrické zubní kartáčky jako jeden z nejlepších způsobů pro zlepšení zdraví ústní dutiny. Při výběru toho nejvhodnějšího elektrického zubního kartáčku je důležité se seznámit s možnostmi, které jsou k dispozici.

Nejdůležitějším faktorem při vybírání elektrického zubního kartáčku je samozřejmě stupeň čistoty, jaký dokáže poskytnout. Většina elektrických zubních kartáčků vyčistí zuby lépe než manuální zubní kartáčky. Některé elektrické zubní kartáčky však obsahují lepší technologii než jiné.*

3D technologie čištění nebo sonická technologie?>

Vybírat můžete ze dvou hlavních typů technologií elektrických zubních kartáčků: 3D technologie čištění nebo sonické technologie. Pro výběr zubního kartáčku, který bude nejlépe odpovídat vašim potřebám, je pochopení rozdílu mezi těmito technologiemi důležité. Pro 3D technologii čištění hovoří následující fakta:

  • Odstraňuje o 22 % více zubního plaku.

  • Odstraňuje o 33 % více zubního plaku v obtížně dostupných místech.

  • O 32 % úspěšněji zlepšuje zdraví dásní.

  • Ačkoliv obě technologie vyčistí zuby lépe než manuální zubní kartáček, sonická technologie jen vibruje a kartáčková hlava se pohybuje mnohem méně, než byste čekali.

Elektrické zubní kartáčky Oral-B mají unikátní 3D technologii čistění, která pulzacemi narušuje zubní plak a rotacemi ho pak odstraňuje. 3D technologie čištění odstraňuje více zubního plaku, snižuje riziko zánětu dásní a celkově zlepšuje zdraví ústní dutiny.

Více o porovnání 3D technologie čištění a sonické technologie >

Jak pro sebe vybrat správný elektrický zubní kartáček

Oral-B ví, že neexistují dvě stejné ústní dutiny. Chceme proto poznat vaše potřeby v péči o ústní dutinu a nabídnout vám produkty, které zlepší vaše zkušenosti při čištění zubů nejvíce. Naše nejpokrokovější modely umožňují řadu různých technik čištění. Sledují a monitorují vaše výsledky a pomocí rukojeti vám ihned podají zpětnou vazbu. Tyto modely umožňují spojit pomocí Bluetooth váš zubní kartáček s mobilní aplikací, která vygeneruje klíčové statistické údaje o vašem čištění.

Zajímavá fakta:

  • Unikátní kulatá kartáčková hlava inspirovaná nástroji zubních lékařů. Rotacemi narušuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

  • 3D technologie čištění narušuje zubní plak a rotacemi ho následně odstraňuje.

  • Až 55 000 pohybů kartáčku za minutu oproti 600 pohybům u manuálního zubního kartáčku.

  • V historické nezávislé studii prokázaly pouze zubní kartáčky Oral-B větší účinnost než manuální zubní kartáček, přičemž dokázaly odstranit až o 100 % více zubního plaku.

  • Zubní kartáčky Oral-B jsou nastavitelné dle osobních potřeb a zlepšují návyky v ústní hygieně.

  • Cestovní pouzdro vám dává možnost vzít si špičkovou technologii čištění kamkoliv s sebou.

Více informací o tom, jak vybrat nejvhodnější elektrický zubní kartáček >

Samotný výběr toho nejvhodnějšího zubního kartáčku se může zdát trochu komplikovaný. Jakmile se ale rozhodnete, co je pro vás nejdůležitější (ať už propojitelnost přes Bluetooth® nebo počet režimů čištění), vyberete si snadno. Oral-B® je navíc zubními lékaři nejpoužívanější značkou zubních kartáčků na světě. Ať už se ale rozhodnete pro jakýkoliv model, při každém čištění můžete očekávat kvalitní výslednou čistotu.V tabulce níže najdete srovnání elektrických zubních kartáčků Oral-B. Můžete si vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám.

Chcete porovnat ceny jednotlivých zubních kartáčků? Další informace o všech elektrických zubních kartáčcích Oral-B.

Hledáte elektrický zubní kartáček pro své děti?

Oral-B nabízí řadu elektrických zubních kartáčků, které jsou navržené speciálně pro děti všech věkových kategorií. Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě.

Vaše děti si mohou při čištění zubů užít ještě více zábavy! Stačí stáhnout aplikaci s časovačem Disney Magic Timer od Oral-B. 90 % dětí si s ní čistí zuby déle, což podporuje zdraví jejich ústní dutiny. Za 9 měsíců od spuštění překročila aplikace s časovačem Disney Magic Timer hranici milionu stažení.

Zjistěte více o elektrických zubních kartáčcích pro děti >

Hodnocení elektrických zubních kartáčků

Kvalitní elektrické zubní kartáčky Oral-B získávají chválu a uznání v recenzích zubních lékařů, hygienistů i spotřebitelů po celém světě. Nezapomeňte se podívat na recenze a hodnocení od dalších spotřebitelů, jako jste vy.

Při výběru toho nejvhodnějšího elektrického zubního kartáčku sáhněte po značce Oral-B, se kterou získáte ty nejlepší výsledky.

„Tento kartáček se snadno používá. Čištění zubů je s ním zábavné a snadné. Cítím, že mám při používání tohoto zubního kartáčku čistější a hladší zuby.“

- Dr. M. Johnson