Zubní Nit

Jak si vybrat správnou ústní sprchu?

Jak si vybrat správnou ústní sprchu? article banner
SDÍLEJTE

Proč používat ústní sprchu?

Doporučujeme používat ústní sprchu alespoň jednou denně. Tradiční zubní nitě mohou způsobovat bolest, pokud máte citlivé dásně nebo zuby. Jejich používání je ale nezbytné pro celkové zdraví ústní dutiny. A tehdy přicházejí na řadu ústní sprchy neboli irigátory. Čištění zubní nití sice úplně nenahradí, ale jsou skvělým doplňkem každodenní ústní hygieny. Masírují dásně, zlepšují celkové zdraví ústní dutiny a podporují zdraví dásní. Na trhu je ale tolik různých modelů, že se nalezení té nejlepší ústní sprchy může zdát nemožné. Při nákupu je proto třeba vzít v úvahu několik věcí:

Jaká ústní sprcha je pro vás nejlepší?

Při výběru nejvhodnější ústní sprchy samozřejmě hrají obrovskou roli osobní preference. Pokud máte různé potřeby, oceníte sprchu, která má více funkcí. Ústní sprcha s různým nastavením intenzity proudu vody – zejména s režimem speciálně navrženým pro citlivé dásně – vám pomůže čistit si zuby tak, jak potřebujete. Je také skvělá pro rodiny, ve kterých používá ústní sprchu více lidí.

Jak si vybrat správnou ústní sprchu?

Výběr správné ústní sprchy se může jevit jako náročný úkol. Především je důležité, abyste zvážili své individuální potřeby a požadavky. Pokud máte citlivé dásně či nosíte rovnátka, nebo pokud bude sprchu používat více členů rodiny, vybírejte model s více funkcemi. Oral-B má kompletní řadu ústních sprch, které právě to nabízejí. Všechny se mohou pochlubit několika režimy a snadno plnitelnou nádobkou vody. Možnost nastavení různé intenzity proudu vody navíc umožňuje najít si ten správný pro sebe. Díky exkluzivní technologii Oral-B Oxyjet, která zlepšuje čisticí sílu používáním vody obohacené o mikrobublinky, se vám určitě podaří si důkladně vyčistit mezizubní prostory. Ústní sprcha Oral-B by sice nikdy neměla nahrazovat zubní nit, ale je skvělým doplňkem každodenní ústní hygieny, tj. pravidelného čištění zubů zubním kartáčkem a zubní nití, a umožňuje co nejdůkladnější čištění.

Recenze na ústní sprchy

Ústní sprchy Oral-B chválí zubní lékaři, dentální hygienisti i spotřebitelé. Nezapomeňte se podívat na recenze a hodnocení od ostatních zákazníků, kteří ústní sprchy Oral-B sami vyzkoušeli.