Proč Oral-B Zubní pasta?

Rozzařte si úsměv bělicí zubní pastou

Rozzařte si úsměv bělicí zubní pastou article banner
SDÍLEJTE

Zasloužily by vaše zuby trochu rozzářit, ale nemáte na drahé bělení zubů u zubního lékaře peníze? Zkuste bělicí zubní pastu.

Při pravidelném používání může bělicí zubní pasta pomoci odstraňovat skvrny a zubní plak a docílit tak zdravého úsměvu. K odstraňování skvrn z povrchu přírodních zubů mají tyto pasty speciální složení. Obvykle obsahují jemný brusný materiál, například hydratovaný oxid křemičitý, nebo různé chemické látky, které rozpouštějí skvrny: například hexametafosfát sodíku.

Pravdou ale je, že chrup každého člověka je jiný. Takže ačkoli vaši přátelé, partneři nebo děti mají zuby po použití bělicí zubní pasty výrazně bělejší, neznamená to, že i vy dosáhnete stejných výsledků. Nezapomínejte také, že umělé či rekonstruované zuby nebo jinak ošetřený chrup mohou na skvrny nebo bělicí produkty reagovat jinak než přirozená zubní sklovina. Znatelný účinek se po použití bělicí zubní pasty také nemusí dostavit u skvrn na korunkách či výplních.

Bělicí zubní pasta je dostatečně jemná pro většinu lidí. Někteří uživatelé však tvrdí, že kvůli chemickým látkám odstraňujícím skvrny jsou jejich zuby citlivější. Proto jsou nyní k dispozici bělicí zubní pasty, které chrání před citlivostí zubů.

Než najdete bělicí zubní pastu, která vám bude vyhovovat, může to chvíli trvat. Vedle odborného ošetření u zubního lékaře se pro účely bělení zubů prosazují bělicí zubní pasty stále více.