Manuální, akumulátorové nebo elektrické zubní kartáčky pro děti

ORAL-B PRO-HEALTH STAGES PRO DĚTI
Padesát let expertizy nás naučilo, že potřeby v ústní hygieně dětí se s jejich růstem mění. Navrhli jsme tedy každý zubní kartáček řady Stages tak, aby splňoval specifické potřeby, které si žádá daný věk a vývoj dítěte.
APLIKACE DISNEY MAGIC TIMER™
Udělejte pro své děti z čištění zubů zábavu s pomocí jejich oblíbených postaviček a aplikace Disney Magic Timer od Oral-B.
Začínají tomu rozumět
3–5 LET
Děti mají plnou řadu 20 dětských zubů a jsou v ideálním věku, kdy jim můžete pomoci zdokonalit jejich dovednosti při čištění. Motivujte své dítě k tomu, aby si spolu se svými oblíbenými Disney postavičkami vytvořilo zdravé návyky v ústní hygieně. Včetně: Výrobky s motivy z filmů Ledové království, Auta a Mickey Mouse.
KOUPIT NYNÍ
Podívej, mami, už to umím!
6–12 LET
Stále více dětských zubů nahrazují zuby trvalé a vaše děti tudíž potřebují takový zubní kartáček, který bude splňovat jejich měnící se potřeby. Pomozte jim vyjádřit jejich nezávislost a zároveň jim dopřejte zábavu s jejich oblíbenými Disney postavičkami. Včetně: Motivů z Ledového království, Hvězdných válek a Disney princezen.
KOUPIT NYNÍ
Nezávislý a propojený
12 LET A VÍCE
Teď si už děti čistí zuby samy a často si k tomu nacházejí vlastní motivaci. Pomozte jim čistit zuby tak, jak doporučují zubní lékaři, pomocí 2minutového časovače a senzoru tlaku, který zubní kartáček zpomalí a upozorní je, pokud na zuby a dásně příliš zatlačí. Díky technologii Bluetooth se tento zubní kartáček propojuje s aplikací Oral-B, která nabízí chytré vedení a obsahuje Fun Zone se speciálními funkcemi.
KOUPIT NYNÍ
Zjistěte více o ústní hygieně dětí
​Potřeby dětí v ústní hygieně se s jejich věkem mění. Najděte články o tom, jak pomáhat dětem různého věku.