Manuální, akumulátorové nebo elektrické
zubní kartáčky pro děti

ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY ORAL-B PRO DĚTI
Pro děti ve věku od 3 let je k dispozici elektrický zubní kartáček Oral-B doporučený zubními lékaři, který pomáhá, aby dětské zuby zůstávaly silné v každé fázi jejich vývoje.
Extra měkká vlákna
Protiskluzová rukojeť
ZDE ZAČÍNAJÍ DOBRÉ NÁVYKY V ÚSTNÍ HYGIENĚ
Rodiče by měli čistit zuby svého dítěte dvakrát denně s použitím velmi malého množství fluoridové zubní pasty a naplánovat návštěvu zubního lékaře do 1. roku věku dítěte.
Režim jemného čištění
Malý kulatý kartáček
Hlava s extra měkkými vlákny
MLÉČNÉ ZUBY, KRÁSNÝ ÚSMĚV
V 5 letech by děti už měly mít všech 20 mléčných zubů. Rodiče by je měli čistit dvakrát denně, vždy ráno a před večer spaním.
KOUPIT NYNÍ
Senzor tlaku na dásně
Jemná kulatá kartáčková hlava
Připojuje se k Oral-B FunZone
ROSTOU RYCHLE!
V těchto letech se začnou prořezávat druhé zuby. Rodiče by měli dětem čistit zuby až do věku 7 let.
KOUPIT NYNÍ
Senzor tlaku na dásně
Jemná kulatá kartáčková hlava
Připojuje se k Oral-B FunZone
DRUHÉ ZUBY. TEENAGEŘI A ÚSTNÍ HYGIENA.
I když se už prořezaly všechny druhé zuby, teenageři budou možná potřebovat rovnátka nebo retainery. Také se objeví zuby moudrosti, které bude možná nutné vytrhnout. Bez ohledu na to můžou teenageři pečovat o své zuby se zubním kartáčkem Oral-B, který je navržený speciálně právě pro ně.
KOUPIT NYNÍ
Zjistěte o dětské ústní hygieně více
Máte dotazy ohledně zdraví ústní dutiny svých dětí? Tady je několik článků, které vám i vaší rodině pomohou, aby byla vaše ústní dutina zdravá.

Take staženi zdarma v online anchodech App StoreTM nebo Google Play". Apple, logo Apple, Iphone a Ipad jsou Orchrané známky společnosti Apple, inc., registrované ve Spojených státech a dalších zemích. App store je servisní známkou společnosti Apple Inc. Disney/Pixar a 2016 MARVEL Všechna práva vyhrazena.