Zubní kartáčky pro děti

ELEKTRICKÉ KARTÁČKY PRO DĚTI V KAŽDÉM VĚKU

Padesát let zkušeností nás naučilo, že potřeby dětí v rámci ústní hygieny se s jejich růstem mění. Každý elektrický zubní kartáček pro děti jsme navrhli tak, aby splňoval specifické potřeby, které si žádá daný věk a vývoj dítěte. Víte, který zubní kartáček bude nejlépe vyhovovat vašemu dítěti?
Je elektrický zubní kartáček vhodný pro děti? Hlava kartáčku je svou velikostí i pružností štětin uzpůsobena dětským ústům. Děti až do 12 let nemají dostatečně vyspělou motoriku a odborníci často doporučují dětský chrup kontrolovat dočišťovat. Dětský elektrický zubní kartáček pomáhá čistit zuby efektivně. Odvede za děti většinu práce, dobře zuby čistí, odstraňuje zubní plak a pomáhá dětem budovat správné hygienické návyky.
Extra měkká vlákna
Protiskluzová rukojeť
ZDE ZAČÍNAJÍ DOBRÉ NÁVYKY V ÚSTNÍ HYGIENĚ
Rodiče by měli čistit zuby svého dítěte dvakrát denně s použitím velmi malého množství fluoridové zubní pasty a naplánovat návštěvu zubního lékaře do 1. roku věku dítěte.
Režim jemného čištění
Malý kulatý kartáček
Hlava s extra měkkými vlákny

MLÉČNÉ ZUBY, KRÁSNÝ ÚSMĚV

Zatímco dospělý chrup čítá 32 zubů, těch dočasných dětem naroste dvacet. Každé dítě se vyvíjí jinak, ve třech letech už by ale měly děti mít kompletní chrup (20 mléčných zubů). O zuby je nutno pečovat už od mala a pokud své děti budete již od prvních zoubků vést ke správné ústní hygieně, lépe si osvojené návyky udrží i v dospělosti. Motivujte své děti k čištění zubů pomocí jejich oblíbených Disney postaviček a pořiďte jim elektrický zubní kartáček s motivy z filmů jako Ledové království nebo Auta.
Senzor tlaku na dásně
Jemná kulatá kartáčková hlava
Připojuje se k Oral-B FunZone

ROSTOU RYCHLE!

Ve věku 6-12 let nahrazují stále více dětských zubů zuby trvalé, motorika a důslednost při čištění zubů ale zatím není dostatečně pevná. Vaše děti tudíž potřebují takový zubní kartáček, který bude splňovat jejich měnící se potřeby. Pomozte jim udržet správné čisticí návyky a zároveň jim dopřejte zábavu s jejich oblíbenými Disney postavičkami. Vybrat jim můžete elektrický zubní kartáček s motivy z Ledového království nebo Hvězdných válek.
KOUPIT ELEKTRICKÝ KARTÁČEK PRO DĚTI
Senzor tlaku na dásně
Jemná kulatá kartáčková hlava
Připojuje se k Oral-B FunZone

DRUHÉ ZUBY. TEENAGEŘI A ÚSTNÍ HYGIENA.

Děti starší 12 let už si čistí zuby bez problému samy a často si k tomu nacházejí vlastní motivaci. Pomozte jim čistit zuby tak, jak doporučují zubní lékaři. Dvouminutový časovač na elektrickém kartáčku zajistí, aby si děti zuby čistily dostatečně dlouho, a senzor tlaku zubní kartáček zpomalí a upozorní je, pokud na zuby a dásně příliš zatlačí. Díky technologii Bluetooth se tento dětský elektrický kartáček snadno propojí s aplikací Oral-B, která nabízí chytré vedení a „Fun Zone“ se speciálními funkcemi pro zábavnější čištění zubů.
KOUPIT ELEKTRICKÝ KARTÁČEK PRO DĚTI

Zjistěte více o dětské ústní hygieně

Že se potřeby dětí a jejich přístup k ústní hygieně s věkem mění, už víte. Přečtěte si více článků o tom, co vás ve kterém období vašich dětí čeká, jak se na vzniklé situace můžete připravit nebo o tom, jak čistit dětské zuby a jak používat dětský elektrický kartáček.

Take staženi zdarma v online anchodech App StoreTM nebo Google Play". Apple, logo Apple, Iphone a Ipad jsou Orchrané známky společnosti Apple, inc., registrované ve Spojených státech a dalších zemích. App store je servisní známkou společnosti Apple Inc. Disney/Pixar a 2016 MARVEL Všechna práva vyhrazena.