Snižuje podráždění dásní a pomáhá obnovovat zubní sklovinu

Věděli jste, že oteklé dásně a oslabená zubní sklovina představují ve skutečnosti dvě základní příčiny největších problémů v ústní dutině? Tyto problémy mohou potkat každého a jen málokdo jim věnuje pozornost. Zubní pasta Oral-B Professional Gum & Enamel Pro-Repair Gentle Whitening pomáhá snižovat podráždění dásní a obnovovat zubní sklovinu za pouhé dva týdny1.

Technologie ActivRepair™ působí podél linie dásní:

  • Chrání zuby před erozí způsobenou kyselinami a pomáhá obnovovat zubní sklovinu.
  • Má antibakteriální účinky, což snižuje podráždění dásní.
  • Lze ji používat na citlivé zuby – klinicky prokázáno.
  • Zubní pasta Oral-B Professional Gum & Enamel Pro-Repair Gentle Whitening šetrně odstraňuje zbytky jídla, zubní kámen i skvrny, kterým také pomáhá předcházet.

1Podle výsledků laboratorní studie u oslabené zubní skloviny

Mějte ústní hygienu kompletní

Používejte při čištění zubů také elektrický zubní kartáček Oral-B, ať je na vás zubní lékař hrdý. Elektrické zubní kartáčky Oral-B odstraňují víc zubního plaku než manuální zubní kartáčky a čistí každý jednotlivý zub, takže můžete mít ústní dutinu čistou tak, jako byste právě odešli od zubního lékaře.*


* Na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech z roku 2014, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.