Snižuje podráždění dásní a pomáhá obnovovat zubní sklovinu

Věděli jste, že oteklé dásně a oslabená zubní sklovina představují ve skutečnosti dvě základní příčiny největších problémů v ústní dutině? Tyto problémy mohou potkat každého a jen málokdo jim věnuje pozornost. Zubní pasta Oral-B Professional Gum & Enamel Pro-Repair Gentle Whitening pomáhá snižovat podráždění dásní a obnovovat zubní sklovinu za pouhé dva týdny1.

Technologie ActivRepair™ působí podél linie dásní:

 • Chrání zuby před erozí způsobenou kyselinami a pomáhá obnovovat zubní sklovinu.
 • Má antibakteriální účinky, což snižuje podráždění dásní.
 • Lze ji používat na citlivé zuby – klinicky prokázáno.
 • Zubní pasta Oral-B Professional Gum & Enamel Pro-Repair Gentle Whitening šetrně odstraňuje zbytky jídla, zubní kámen i skvrny, kterým také pomáhá předcházet.

1Podle výsledků laboratorní studie u oslabené zubní skloviny

Mějte ústní hygienu kompletní

Používejte při čištění zubů také elektrický zubní kartáček Oral-B, ať je na vás zubní lékař hrdý. Elektrické zubní kartáčky Oral-B odstraňují víc zubního plaku než manuální zubní kartáčky a čistí každý jednotlivý zub, takže můžete mít ústní dutinu čistou tak, jako byste právě odešli od zubního lékaře.*


* Na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech z roku 2014, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.

star
star
4.77/5 (56)
 • Hodnota:
  rating
  rating
  4.59/5
 • Kvalita:
  rating
  rating
  4.73/5
96% uživatelů doporučilo tento produkt

Vaší polohy:
Brno
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
12/21/2019

Skvělý produkt

Pasta mě překvapila svoji jemnou konzistencí a konečně jsem neměla po dočištění zubů v puse nepříjemnou pachuť. Pasta má příjemnou chuť nejen při čištění, ale zůstává v ústech příjemná i po dočištění.

Ano, tento produkt doporučuji!

Vaší polohy:
Zábřeh
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
12/18/2019

Skvěle vyčistí zuby

Odstraní zubní plak a mám zuby nádherně hladké po celý den. "Písek" v pastě mě při prvním použití trošku překvapil, ale dá se zvyknout. Má intenzivní chuť a svěží dech také vydrží dlouho. Mé citlivé dásně už nejsou tak citlivé. Rozhodně doporučuji všem, kdo má rád příjemný "čistý" pocit v ústech.

Ano, tento produkt doporučuji!

Vaší polohy:
Karviná
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
12/17/2019

Je super, doporučuji.

Zubní pastu Oral B jsem měl poprvé. Můžu opravdu doporučit. Zuby jsou po vyčištění hladké a dech svěží. Jsem rád, že jsem mohl vyzkoušet. Budu určitě používat i nadále stejně jako ústní vodu Oral B.

Ano, tento produkt doporučuji!