Speciální jemný režim čištění

Zubní kartáček Oral-B Vitality se speciálním jemným režimem čištění, který je vhodný pro děti, šetrně vyčistí dětské zuby. Jeho kulatá kartáčková hlava má navíc extra měkká vlákna šetrná k citlivým dásním.

Ozdobte si rukojet' samolepkami

Zubní kartáček Oral-B Vitality se dodává se čtyřmi Disney samolepkami, které se nalepí dokola rukojeti, takže si vaše dítě kartáček zamiluje.

Zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků*

Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě. Všechny zubní kartáčky Oral-B jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby pro děti zajišťovaly šetrné a efektivní čištění v každém věku a v každém období jejich vývoje.

*na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech, které byly prováděny pro společnost P&G od října 2016 do května 2018


Extra měkká vlákna

Aby kartáčková hlava Oral-B Vitality zajišťovala šetrné čištění a špičkovou čistotu,** má extra měkká vlákna navržená pro malá ústa a jemná k dásním.

**v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem


Aplikace Disney Magic Timer

S bezplatnou aplikací Disney Magic Timer od Oral-B si 90 % dětí čistí zuby déle. Čištění se stává super zábavou, protože poté, co si děti čistí zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři, získávají virtuální samolepky svých oblíbených Disney postaviček. Ke stažení zdarma v Apple Store a na Google Play.


Vestavěný 2minutový časovač

Zubní kartáček Oral-B Vitality má vestavěný časovač, takže si děti čistí zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři, což jim pomůže získat dobré návyky v ústní hygieně na celý život.


Dobíjecí baterie

Dobíjecí baterie Oral-B Vitality vydrží až 8 dní. K zábavnému čištění stačí jen málo - stisknout tlačítko zapnutí/vypnutí. Zubní kartáček se dodává s nabíjecí základnou, která se snadno vejde na jakékoliv umyvadlo nebo poličku v koupelně.

Jsou elektrické zubní kartáčky Oral-B dostatečně šetrné k dětským ústům?

Všechny elektrické zubní kartáčky Oral-B, včetně modelu Vitality, jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby dětem zajišťovaly šetrné a efektivní čištění. Kromě extra měkkých vláken má zubní kartáček Vitality speciální režim jemného čištění vhodný pro děti, který umožňuje bezpečné čištění zubů při nižší rychlosti.

Čím je tenhle kartáček zábavný pro děti ve věku 3+?

Zubní kartáček Vitality se dodává se samolepkami s motivy Disney postaviček, které si děti mohou nalepit na rukojeť kartáčku. Udělají si tak kartáček, který budou mít opravdu rády.

Bezplatná aplikace Disney Magic Timer od Oral-B motivuje děti k tomu, aby si čistily zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Cím více si děti zuby čistí, tím více obrázků mohou nasbírat. Je tu dokonce užitečný kalendář, který sleduje jejich pokrok.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.