ČISTĚTE SI ZUBY JAKO S BĚŽNÝM MANUÁLNÍM ZUBNÍM KARTÁČKEM, OVŠEM S MNOHEM LEPŠÍMI VÝSLEDKY

Kartáčková hlava TriZone je vyrobena tak, aby zajišťovala špičkové* výsledky elektrického zubního kartáčku, i když si budete zuby čistit stejnou technikou jako s manuálním zubním kartáčkem. Má dokonce tři zóny různých čisticích vláken, které jsou zárukou komplexního vyčištění.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

OBJEVTE ROZDÍL S ORAL-B

Objevte novou úroveň inovace v péči o ústní dutinu, kterou vám přináší Oral-B, přední světová značka zubních kartáčků. Každý elektrický zubní kartáček Oral-B vám v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistí špičkovou čistotu ústní dutiny. Najděte si svůj ideální elektrický zubní kartáček od Oral-B – zubními lékaři nejdoporučovanější a nejpoužívanější značky zubních kartáčků na světě.

ORAL-B TRIZONE ČISTÍ HLUBOKO MEZI ZUBY

Kartáčková hlava TriZone má třízónovou technologii a zajišťuje důkladné vyčištění. Její vlákna pronikají mezi zuby a pomáhají čistit  stejnou technikou jako  s manuálním zubním kartáčkem – ovšem s přidanou hodnotou elektrického zubního kartáčku. Má tři odlišné zóny vláken: vlákna PowerTip pro čištění zadních zubů, kratší vlákna na čištění povrchu zubů a delší pohyblivá vlákna, která dosáhnou 2x hlouběji do mezizubních prostor než běžný manuální zubní kartáček.

VYMĚŇTE KARTÁČKOVOU HLAVU ZA NOVOU KAŽDÉ 3 MĚSÍCE

Zubní lékaři doporučují vyměňovat zubní kartáček každé 3-4 měsíce za nový. Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B mají vlákna Indicator, která postupně do poloviny vyblednou, čímž upozorňují, že je čas kartáčkovou hlavu vyměnit. Díky tomu si v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistíte špičkovou čistotu ústní dutiny.

VYZKOUŠEJTE 6 DOKONALÝCH ŘEŠENÍ S 1 ZUBNÍM KARTÁČKEM

Oral-B nabízí celou škálu náhradních kartáčkových hlav, abyste si mohli vybrat tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Kartáčkové hlavy Oral-B jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky, s výjimkou zubního kartáčku Oral-B Pulsonic.

Jak často bych měl/a vyměňovat kartáčkovou hlavu?
Zubní lékaři doporučují vyměňovat kartáčkovou hlavu za novou každé 3-4 měsíce nebo dříve, pokud se její vlákna roztáhnou nebo opotřebují. S opotřebením vláken se účinnost čištění snižuje.

Jak se kartáčková hlava TriZone liší od ostatních kartáčkových hlav Oral-B?
Každá kartáčková hlava Oral-B se zaměřuje na trochu jiný typ čištění. Kartáčková hlava CrossAction má přesně zkosená vlákna, která narušují zubní plak a odstraňují ho více než běžný manuální zubní kartáček. Kartáčková hlava Precision Clean je navržena speciálně pro precizní čištění a odstraňování většího množství zubního plaku podél linie dásní než běžný manuální zubní kartáček. Vlákna kartáčkové hlavy TriZone se dostanou mezi zuby, kde odstraňují zubní plak a umožňují vám čistit zuby stejnou technikou jako s manuálním zubním kartáčkem. Kartáčková hlava FlossAction má vlákna MicroPulse, která pronikají hluboko do mezizubních prostor, odkud odstraňují zubní plak stejně jako zubní nit (čištění zubní nití však nenahrazuje). Kartáčková hlava 3DWhite má lešticí vložku, inspirovanou nástroji zubních lékařů, jejíž pomocí odstraňuje skvrny z povrchu zubů. Kartáčková hlava Sensitive čistí zuby jemně, a přesto efektivně.

Se kterými rukojeťmi elektrických zubních kartáčků lze používat kartáčkovou hlavu Oral-B TriZone?
Kartáčková hlava TriZone je kompatibilní s rukojeťmi Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (s výjimkou Vitality Sonic) a Oral-B Pro-Health Power.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.