Naše nejšetrnější čištění

Kartáčková hlava Sensi Ultrathin se inspirovala profesionálními nástroji zubních lékařů, má kulatý tvar a měkká ultra tenká vlákna. Čištění s ní je to nejšetrnější od Oral-B.

 

Kulatá hlava čistí lépe*

Kulatá hlava Oral-B kopíruje tvar každého zubu. Výsledkem jsou čistější zuby a zdravější dásně.*

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

 

Navržená ve spolupráci se zubními lékaři

Kulatá hlava s kombinací ultra tenkých a běžných vláken je jemná k dásním, ale tvrdá k zubnímu plaku.

 

Nová kartáčková hlava každé tři měsíce

Zubní lékaři doporučují vyměňovat kartáčkovou hlavu každé tři měsíce nebo dříve, pokud se její vlákna opotřebují nebo vyblednou. Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B mají vlákna Indicator, která do poloviny vyblednou, čímž upozorní na nutnost výměny kartáčkové hlavy, aby bylo čištění stále optimální.*

* v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

 

Kartáčkové hlavy navržené ve spolupráci se zubními lékaři

Vyměnitelné kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby je šlo bez problému nasadit na váš zubní kartáček. Mají řadu speciálních funkcí, takže přinášejí úžasné výsledky. Zaoblené konce jsou například šetrnější k dásním, zkosená vlákna lépe čistí mezizubní prostory a ultra tenká vlákna UltraThin zajišťují extra jemné čištění.

 

Nejčastěji doporučované zubními lékaři*

Zubní kartáčky Oral-B vznikají ve spolupráci se zubními lékaři, kteří zároveň tuto značku doporučují na celém světě nejčastěji. Poznejte sami novou úroveň péče o ústní dutinu od Oral-B.

* na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech z roku 2014, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny

 

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.