Náhradní hlavice Oral-B Precision Clean (2ks)

NÁHRADNÍ HLAVICE ORAL-B / NÁHRADNÍ HLAVICE ORAL-B PRECISION CLEAN

Náhradní hlavice Oral-B Precision Clean (2ks)

 • (
  Náhradní hlavice Oral-B Precision Clean
  )

NÁHRADNÍ HLAVICE ORAL-B / NÁHRADNÍ HLAVICE ORAL-B PRECISION CLEAN

Náhradní hlavice Oral-B Precision Clean (2ks)

Zubní kartáček s kartáčkovou hlavou Oral-B Precision Clean odstraní více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček, pomáhá udržovat čistou ústní dutinu a zdravé dásně.

DESIGN INSPIROVANÝ NÁSTROJI ZUBNÍCH LÉKAŘŮ

Vlákna kartáčkové hlavy Precision Clean pronikají hluboko mezi zuby a pokrývají více povrchu zubů. Celá ústní dutina je tak čistější než při použití běžného manuálního zubního kartáčku. 3D technologie čištění Oral-B navíc vytváří až 48 000 pohybů za minutu oproti 600 pohybům, kterých dosáhnete s běžným manuálním zubním kartáčkem. S elektrickým zubním kartáčkem proto odstraníte až o 100 % více zubního plaku než s běžným manuálním.

OBJEVTE ROZDÍL S ORAL-B

Objevte novou úroveň inovace v péči o ústní dutinu, kterou vám přináší Oral-B – přední světová značka zubních kartáčků. Každý elektrický zubní kartáček Oral-B vám v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistí špičkovou čistotu ústní dutiny. Najděte si svůj ideální elektrický zubní kartáček od Oral-B – zubními lékaři nejdoporučovanější a nejpoužívanější značky zubních kartáčků na světě.

ORAL-B PRECISION CLEAN ČISTÍ HLUBOKO MEZI ZUBY

Design kartáčkové hlavy Oral-B Precision Clean je inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů na čištění zubů. Její tvar umožňuje, aby vlákna obklopila každý jednotlivý zub a precizně ho vyčistila

Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Vlákna kartáčkové hlavy Precision Clean dosáhnou hluboko mezi zuby, pokryjí větší povrch a zanechávají celou ústní dutinu čistější než běžný manuální zubní kartáček. 3D technologie čištění Oral-B navíc vyvine až 48 000 pohybů za minutu oproti 600 pohybům, kterých dosáhnete s běžným manuálním zubním kartáčkem, takže odstraníte až o 100 % více zubního plaku než s manuálním zubním kartáčkem.

VYMĚŇTE KARTÁČKOVOU HLAVU ZA NOVOU KAŽDÉ 3 MĚSÍCE

Zubní lékaři doporučují vyměňovat zubní kartáček každé 3-4 měsíce za nový. Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B mají vlákna Indicator, která postupně do poloviny vyblednou, čímž upozorňují, že je čas kartáčkovou hlavu vyměnit. Díky tomu si v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistíte špičkovou čistotu ústní dutiny.

VYZKOUŠEJTE 6 DOKONALÝCH ŘEŠENÍ S 1 ZUBNÍM KARTÁČKEM

Oral-B nabízí celou škálu náhradních kartáčkových hlav, abyste si mohli vybrat tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Kartáčkové hlavy Oral-B jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky, s výjimkou zubního kartáčku Oral-B Pulsonic.

Jak se liší kartáčková hlava Precision Clean od ostatních kartáčkových hlav Oral-B?  Každá kartáčková hlava Oral-B se zaměřuje na trochu jiný typ čištění:

 • Kartáčková hlava CrossAction má zkosená vlákna, která obklopí každý jednotlivý zub a zajišťují důkladnou a kompletní čistotu ústní dutiny.

 • Vlákna kartáčkové hlavy TriZone čistí pohybem ze strany na stranu, čímž odstraňují zubní plak a umožňují vám čistit si zuby stejnou technikou jako s manuálním zubním kartáčkem.

 • Kartáčková hlava PowerTip čistí mezizubní prostory, zuby okolo můstků, korunek a zubních implantátů.

 • Kartáčková hlava Dual Clean má jednu hlavu, která rotuje, a druhou, která se pohybuje ze strany na stranu.

 • Kartáčková hlava FlossAction má vlákna MicroPulse, která pronikají hluboko do mezizubních prostor, odkud odstraňují zubní plak stejně jako zubní nit (čištění zubní nití však nenahrazuje).

 • Kartáčková hlava Precision Clean je navržena speciálně pro precizní čištění a odstraňování většího množství zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

 • Kartáčková hlava 3DWhite má lešticí vložku, inspirovanou nástroji zubních lékařů, jejíž pomocí odstraňuje skvrny z povrchu zubů.

 • Kartáčková hlava Sensitive čistí zuby jemně, a přesto efektivně.

 • Kartáčková hlava Ortho čistí bezpečně kolem rovnátek.

Jak často bych měl/a vyměňovat kartáčkovou hlavu? Zubní lékaři doporučují vyměňovat kartáčkovou hlavu za novou každé 3-4 měsíce nebo dříve, pokud se její vlákna roztáhnou nebo opotřebují. S opotřebením vláken se účinnost čištění snižuje.

Se kterými rukojeťmi zubních kartáčků lze kartáčkovou hlavu Oral-B Precision Clean používat? Kartáčková hlava Precision Clean je kompatibilní se všemi rukojeťmi elektrických zubních kartáčků Oral-B, s výjimkou zubního kartáčku Oral-B Sonic. Funguje s kartáčky Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (s výjimkou Vitality Sonic) a Oral-B Pro Health Power.

Napsat recenzi

PROCHÁZET DALŠÍ PRODUKTY ORAL-B