Náhradní hlavice Oral-B FlossAction (2ks)

NÁHRADNÍ HLAVICE ORAL-B / NÁHRADNÍ HLAVICE ORAL-B FLOSSACTION

Náhradní hlavice Oral-B FlossAction (2ks)

  • (
    Náhradní hlavice Oral-B FlossAction (2ks)
    )

NÁHRADNÍ HLAVICE ORAL-B / NÁHRADNÍ HLAVICE ORAL-B FLOSSACTION

Náhradní hlavice Oral-B FlossAction (2ks)

Popis výrobku:
Kartáčková hlava Oral-B FlossAction s vlákny Micropulse, která proniknou hluboko do mezizubních prostor a odstraní zubní plak.

PRECIZNÍ ČIŠTĚNÍ MEZI ZUBY

V porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajišťuje kartáčková hlava FlossAction jako jedna z prémiových kartáčkových hlav Oral-B špičkovou a komplexní čistotu ústní dutiny. Její vlákna čistí povrch zubů, zatímco speciálně navržená vlákna MicroPulse dosáhnou hlouběji a čistí i hůře dostupné mezizubní prostory. V porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem skvěle odstraňuje zubní plak.

OBJEVTE ROZDÍL S ORAL-B

Objevte novou úroveň inovace v péči o ústní dutinu, kterou vám přináší Oral-B – přední světová značka zubních kartáčků. Každý elektrický zubní kartáček Oral-B vám v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistí špičkovou čistotu ústní dutiny. Najděte si svůj ideální elektrický zubní kartáček od Oral-B – zubními lékaři nejdoporučovanější a nejpoužívanější značky zubních kartáčků na světě.

ORAL-B FLOSSACTION ČISTÍ HLUBOKO MEZI ZUBY

Kartáčková hlava Oral-B FlossAction má vlákna MicroPulse, která pomáhají špičkově čistit zuby i v mezizubních prostorách*. Vlákna na této kulaté kartáčkové hlavě, která je inspirována nástroji zubních lékařů, jsou určena k čištění mezizubních prostor a odstraňují až o 100 % více zubního plaku, než běžný manuální zubní kartáček.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem.

VYMĚŇTE KARTÁČKOVOU HLAVU ZA NOVOU KAŽDÉ 3 MĚSÍCE

Zubní lékaři doporučují vyměňovat zubní kartáček každé 3-4 měsíce za nový. Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B mají vlákna Indicator, která postupně do poloviny vyblednou, čímž upozorňují, že je čas kartáčkovou hlavu vyměnit. Díky tomu si v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistíte špičkovou čistotu ústní dutiny.

VYZKOUŠEJTE 6 DOKONALÝCH ŘEŠENÍ S 1 ZUBNÍM KARTÁČKEM

Oral-B nabízí celou škálu náhradních kartáčkových hlav, abyste si mohli vybrat tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Kartáčkové hlavy Oral-B jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky, s výjimkou zubního kartáčku Oral-B Pulsonic.

Jak často bych měl/a vyměňovat kartáčkovou hlavu? Zubní lékaři doporučují vyměňovat kartáčkovou hlavu za novou každé 3-4 měsíce nebo dříve, pokud se její vlákna roztáhnou nebo opotřebují. S opotřebením vláken se účinnost čištění snižuje Jak se kartáčková hlava FlossAction liší od ostatních kartáčkových hlav Oral-B? Každá kartáčková hlava Oral-B se zaměřuje na trochu jiný typ čištění. Kartáčková hlava CrossAction má přesně zkosená vlákna, která narušují zubní plak a odstraňují ho více než běžný manuální zubní kartáček. Kartáčková hlava Precision Clean je navržena speciálně pro precizní čištění a odstraňování většího množství zubního plaku podél linie dásní než běžný manuální zubní kartáček. Vlákna kartáčkové hlavy TriZone se dostanou mezi zuby, kde odstraňují zubní plak a umožňují vám čistit zuby stejnou technikou jako s manuálním zubním kartáčkem. Kartáčková hlava FlossAction má vlákna MicroPulse, která pronikají hluboko do mezizubních prostor, odkud odstraňují zubní plak stejně jako zubní nit (čištění zubní nití však nenahrazuje). Kartáčková hlava 3DWhite má lešticí vložku, inspirovanou nástroji zubních lékařů, jejíž pomocí odstraňuje skvrny z povrchu zubů. Kartáčková hlava Sensitive čistí zuby jemně, a přesto efektivně. Se kterými rukojeťmi elektrických zubních kartáčků lze používat kartáčkovou hlavu Oral-B FlossAction? Kartáčková hlava FlossAction je kompatibilní s rukojeťmi Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (s výjimkou Vitality Sonic) a Oral-B Pro-Health Power.

Napsat recenzi

PROCHÁZET DALŠÍ PRODUKTY ORAL-B