Náhradní hlavice Oral-B Sensi (2ks)

Náhradní Hlavice Oral-b / Náhradní Hlavice Oral-b Sensi

Náhradní hlavice Oral-B Sensi (2ks)

  • (
    Náhradní Hlavice Oral-b Crossaction
    )

Náhradní Hlavice Oral-b / Náhradní Hlavice Oral-b Sensi

Náhradní hlavice Oral-B Sensi (2ks)

Jako jedna z prémiových kartáčkových hlav Oral-B má kartáčková hlava Sensi vlákna uložená v přesném úhlu tak, aby odstraňovala až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

ZKOSENÁ VLÁKNA ZAJIŠŤUJÍ PRECIZNÍ VYČIŠTĚNÍ

Kartáčková hlava CrossAction má, coby jedna z nejlepších kartáčkových hlav Oral-B, dokonale zkosená vlákna, která odstraňují až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Kartáčková hlava Oral-B CrossAction má vlákna speciálně navržená tak, aby při čištění optimálně pokryla povrch zubu. Unikátní vlákna pronikají hluboko do mezizubních prostor, odstraňují více zubního plaku a celou ústní dutinu zanechávají čistější než běžný manuální zubní kartáček. Je kompatibilní se všemi oscilačně-rotačními zubními kartáčky.

OBJEVTE ROZDÍL S ORAL-B

Objevte novou úroveň inovace v péči o ústní dutinu, kterou vám přináší Oral-B – přední světová značka zubních kartáčků. Každý elektrický zubní kartáček Oral-B vám v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistí špičkovou čistotu ústní dutiny. Najděte si svůj ideální elektrický zubní kartáček od Oral-B – zubními lékaři nejdoporučovanější a nejpoužívanější značky zubních kartáčků na světě.

ORAL-B CROSSACTION ČISTÍ HLUBOKO MEZI ZUBY

Kartáčková hlava, inspirovaná nástroji zubních lékařů, obklopí svými vlákny každý zub a technologie čištění elektrického zubního kartáčku odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

VYMĚŇTE KARTÁČKOVOU HLAVU ZA NOVOU KAŽDÉ 3 MĚSÍCE

Zubní lékaři doporučují vyměňovat zubní kartáček každé 3 měsíce za nový. Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B mají vlákna Indicator, která postupně do poloviny vyblednou, čímž upozorňují, že je čas kartáčkovou hlavu vyměnit. Díky tomu si v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistíte špičkovou čistotu ústní dutiny.

VYZKOUŠEJTE 6 DOKONALÝCH ŘEŠENÍ S 1 ZUBNÍM KARTÁČKEM

Oral-B nabízí celou škálu náhradních kartáčkových hlav, abyste si mohli vybrat tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Kartáčkové hlavy Oral-B jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky, s výjimkou zubního kartáčku Oral-B Pulsonic.

Jak často bych měl/a vyměňovat kartáčkovou hlavu? Zubní lékaři doporučují vyměňovat kartáčkovou hlavu za novou každé 3 měsíce nebo dříve, pokud se její vlákna roztáhnou nebo opotřebují. S opotřebením vláken se účinnost čištění snižuje.

Jak se kartáčková hlava CrossAction liší od ostatních kartáčkových hlav Oral-B? Každá kartáčková hlava Oral-B se zaměřuje na trochu jiný typ čištění. Kartáčková hlava CrossAction má přesně zkosená vlákna, která narušují zubní plak a odstraňují ho více než běžný manuální zubní kartáček. Kartáčková hlava Precision Clean je navržena speciálně pro precizní čištění a odstraňování většího množství zubního plaku podél linie dásní než běžný manuální zubní kartáček. Vlákna kartáčkové hlavy TriZone se dostanou mezi zuby, kde odstraňují zubní plak a umožňují vám čistit zuby stejnou technikou jako s manuálním zubním kartáčkem. Kartáčková hlava FlossAction má vlákna MicroPulse, která pronikají hluboko do mezizubních prostor, odkud odstraňují zubní plak stejně jako zubní nit (čištění zubní nití však nenahrazuje). Kartáčková hlava 3DWhite má lešticí vložku, inspirovanou nástroji zubních lékařů, jejíž pomocí odstraňuje skvrny z povrchu zubů. Kartáčková hlava Sensitive čistí zuby jemně, a přesto efektivně.

Se kterými rukojeťmi elektrických zubních kartáčků lze používat kartáčkovou hlavu Oral-B CrossAction? Kartáčková hlava CrossAction je kompatibilní s rukojeťmi Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (s výjimkou Vitality Sonic) a Oral-B Pro-Health Power.

Napsat recenzi

PROCHÁZET DALŠÍ PRODUKTY ORAL-B