Důkladne čištěni

S 3D technologii, osciluje, rotuje a pulzuje.

Odstraňování zubního plaku

Odstraňuje až o 100% vice zubního plaku v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem. Výsledkem jsou zdravější dásně a bělejší úsměv od prvního dne čištění díky tomu, že odstraňuje povrchové skvrny.

2minutový kvadrantový časovač

Motivuje k tomu, abyste si čistili zuby minimální doporučenou dobu. Každých 30 sekund upozorňuje, že nastal čas čistit jinou oblast ústní dutiny.

Baterie s dlouhou životností

Na jedno plné nabití si můžete zuby až 10 dnů.

Kartáčková hlava navržená ve spolupráci se zubními lékaři

Oral-B nabizi široké spektrum kulatých kartáčkových hlav, které kopiruji tvar každého zubu. Zuby jsou tak v porovnáni s čištěnim běžným manuálním zubnim kartáčkem čistějši a dásně zdravější.

Zubními lékaři nejdoporučovanější*

Zubní kartáčky Oral-B vznikají ve spolupráci se zubními lékaři a zároveň je zubní lékaři po celém světě doporučuji nejčastěji.* Poznejte sami novou úroveň péče o ústní dutinu od Oral-B.

*na základě celosvětového reprezentativniho vzorku zubních lékařů v průzkumech, které bylu prováděny pro společnost P&G od řijna 2016 do května 2018.

Přestaňte zuby drhnout. Nechte elektrický zunbí kartáček, aby práci odvedl za vás. 2 minuty čištění elektrickým zubním kartáčkem = 3 hodiny manuálního čištění zubů.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.