PROVĚŘENÉ ÚČINKY ČIŠTĚNÍ

Elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power Kids s Mickey Mousem zajišťuje svými oscilačně-rotačními pohyby pokrokové čištění. Pomáhá dětem získávat z jejich pravidelné ústní hygieny co nejvíce a zároveň je baví.

EXTRA JEMNÁ VLÁKNA

Rotující kartáčková hlava má extra jemná vlákna, takže vaše dítě získá komplexně čistou ústní dutinu a naučí se správným návykům v ústní hygieně. Design je dokonalý pro děti od 3 let, je vhodný pro menší ústa a do rostoucích ruček vkládá nástroj pro účinné, a přesto šetrné čištění zubů.

AKUMULÁTOROVÁ BATERIE

Akumulátorová baterie v rukojeti zajišťuje, aby byla zábava při čištění připravená na spuštění jediným stiskem tlačítka. Baterie vydrží nabitá až 7 dní.

ZABUDOVANÝ HUDEBNÍ ČASOVAČ

2minutový časovač na rukojeti hraje poutavou hudbu, která pomáhá dětem čistit zuby déle a lépe. Časovač zahraje jednu ze šestnácti melodií, čímž upozorní, že je čas přejít ze spodních zubů na horní – pro komplexně čistou ústní dutinu, na kterou budou děti pyšné.

ODHALTE TAJEMSTVÍ DELŠÍHO ČIŠTĚNÍ ZUBŮ S APLIKACÍ DISNEY MAGIC TIMER OD ORAL-B

Aplikace Disney Magic Timer od Oral-B představuje inovativní metodu, která vašim dětem pomůže čistit déle zuby. Aplikace obsahuje jejich oblíbené Disney postavičky. S její pomocí si 9 z 10 dětí čistí zuby déle. Stačí zakoupit jakýkoli výrobek Oral-B Stages, stáhnout aplikaci Disney Magic Timer, naskenovat výrobek pomocí svého telefonu a pak už jen sledovat, jak jdou postavičky na věc.


Při čištění se může vašemu dítěti ukázat tajný obrázek. Čím déle si zuby čistí, tím větší část obrázku se zobrazí.


Za častější čištění s aplikací Magic Timer děti získávají odznaky a odměny, což podporuje zdravé návyky v ústní hygieně.


Používejte praktický kalendář a sledujte, jak se děti na cestě za zdravými návyky v ústní hygieně zlepšují.


Aplikaci Disney Magic Timer od Oral-B provozuje společnost DreamPlay a je dostupná na App Store a Google Play.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.