Speciální jemný režim čištění

Zubní kartáček Oral-B Vitality se speciálním jemným režimem čištění, který je vhodný pro děti, šetrně vyčisti dětské zuby. Jeho kulatá kartáčková hlava má navíc extra měkká vlákna šetrná k citlivým dásním.

Ozdobte si rukojet' samolepkami

Zubní kartáček Oral-B Vitality se dodává se čtyřmi Disney samolepkami, které se nalepí dokola rukojeti, takže si vaše dítě kartáček zamiluje.

Zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků*

Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě. Všechny zubní kartáčky Oral-B jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby pro děti zajišťovaly šetrné a efektivní čištění v každém věku a v každém období jejich vývoje.

*na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech, které byly prováděny pro společnost P&G od Pijna 2016 do května 2018

Extra měkká vlákna

Aby kartáčková hlava Oral-B Vitality zajišťovala šetrné čištění a špičkovou čistotu, ** má extra měkká vlákna navržená pro malá ústa a jemná k dásním.

**v porovnání s běžným manuálním zubnim kartáčkem

Aplikace Disney Magic Timer

S bezplatnou aplikaci Disney Magic Timer od Oral-B si 90 % děti čisti zuby déle. Čištění se stává super zábavou, protože poté, co si děti čistí zuby 2 minuty, jak doporučuji zubní lékaři, získávají virtuální samolepky svých oblíbených Disney postaviček. Ke stažení zdarma v Apple Store a na Google Play.

Vestavěný 2minutový časovač

Zubní kartáček Oral-B Vitality má vestavěný časovač, takže si děti čisti zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři, což jim pomůže získat dobré návyky v ústní hygieně na celý život.

Dobíjecí baterie

Dobijecí baterie Oral-B Vitality vydrží až 8 dni. K zábavnému čištění stačí jen málo - stisknout tlačítko zapnutí/vypnutí. Zubní kartáček se dodává s nabijeci základnou, která se snadno vejde na jakékoliv umyvadlo nebo poličku v koupelně.

Jsou elektrické zubní kartáčky Oral-B dostatečně šetrné k dětským ústům?

Všechny elektrické zubní kartáčky Oral-B, včetně modelu Vitality, jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby dětem zajišťovaly šetrné a efektivní čištění. Kromě extra měkkých vláken má zubní kartáček Vitality speciální režim jemného čištění vhodný pro děti, který umožňuje bezpečné čištění zubů při nižší rychlosti.

Čím je tenhle kartáček zábavný pro děti ve věku 3+?

Zubní kartáček Vitality se dodává se samolepkami s motivy Disney postaviček, které si děti mohou nalepit na rukojeť kartáčku. Udělají si tak kartáček, který budou mít opravdu rády.

Bezplatná aplikace Disney Magic Timer od Oral-B motivuje děti k tomu, aby si čistily zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Čím více si děti zuby čistí, tím více obrázků mohou nasbírat. Je tu dokonce užitečný kalendář, který sleduje jejich pokrok.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.

star
star
5/5 (1)
 • Hodnota:
  rating
  rating
  5/5
 • Kvalita:
  rating
  rating
  5/5
100% uživatelů doporučilo tento produkt

Vaší polohy:
Dvůr Králové nad Labem, CR
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/12/2019

Nejlepší společník na zubní hygienu

Nikdy jsem si nebyla jistá, zda má dcera zuby vyčištěné pořádně. Proto jsem sáhla po elektrickém kartáčku a volba padla právě na tento Oral-B s motivy Star Wars, jelikož jsme fanoušci. K dispozici jsou 4 samolepky, kterými se kartáček dle libosti ozdobí. Skvěle padne i do malé dvouleté ruky i pusinky. Po půl minutě vždy zavibruje, abychom přešli na další kvadrant, po 2 minutách zavibruje několikrát, že je hotovo, což je skvělá funkce! Zoubky jsou krásně vyčištěné a to i s režimem pro citlivé zuby, který zatím používáme. Skvělou věcí je také Disney aplikace, která vždy po správném vyčištění dá dítěti samolepku :) Rozhodně skvělá volba!

Ano, tento produkt doporučuji!