Speciální jemný režim čištění

Zubní kartáček Oral-B Vitality se speciálním jemným režimem čištění, který je vhodný pro děti, šetrně vyčisti dětské zuby. Jeho kulatá kartáčková hlava má navíc extra měkká vlákna šetrná k citlivým dásním.

Ozdobte si rukojet' samolepkami

Zubní kartáček Oral-B Vitality se dodává se čtyřmi Disney samolepkami, které se nalepí dokola rukojeti, takže si vaše dítě kartáček zamiluje.

Zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků*

Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě. Všechny zubní kartáčky Oral-B jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby pro děti zajišťovaly šetrné a efektivní čištění v každém věku a v každém období jejich vývoje.

*na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech, které byly prováděny pro společnost P&G od Pijna 2016 do května 2018

Extra měkká vlákna

Aby kartáčková hlava Oral-B Vitality zajišťovala šetrné čištění a špičkovou čistotu, ** má extra měkká vlákna navržená pro malá ústa a jemná k dásním.

**v porovnání s běžným manuálním zubnim kartáčkem

Aplikace Disney Magic Timer

S bezplatnou aplikaci Disney Magic Timer od Oral-B si 90 % děti čisti zuby déle. Čištění se stává super zábavou, protože poté, co si děti čistí zuby 2 minuty, jak doporučuji zubní lékaři, získávají virtuální samolepky svých oblíbených Disney postaviček. Ke stažení zdarma v Apple Store a na Google Play.

Vestavěný 2minutový časovač

Zubní kartáček Oral-B Vitality má vestavěný časovač, takže si děti čisti zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři, což jim pomůže získat dobré návyky v ústní hygieně na celý život.

Dobíjecí baterie

Dobijecí baterie Oral-B Vitality vydrží až 8 dni. K zábavnému čištění stačí jen málo - stisknout tlačítko zapnutí/vypnutí. Zubní kartáček se dodává s nabijeci základnou, která se snadno vejde na jakékoliv umyvadlo nebo poličku v koupelně.

Jsou elektrické zubní kartáčky Oral-B dostatečně šetrné k dětským ústům?

Všechny elektrické zubní kartáčky Oral-B, včetně modelu Vitality, jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby dětem zajišťovaly šetrné a efektivní čištění. Kromě extra měkkých vláken má zubní kartáček Vitality speciální režim jemného čištění vhodný pro děti, který umožňuje bezpečné čištění zubů při nižší rychlosti.

Čím je tenhle kartáček zábavný pro děti ve věku 3+?

Zubní kartáček Vitality se dodává se samolepkami s motivy Disney postaviček, které si děti mohou nalepit na rukojeť kartáčku. Udělají si tak kartáček, který budou mít opravdu rády.

Bezplatná aplikace Disney Magic Timer od Oral-B motivuje děti k tomu, aby si čistily zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Čím více si děti zuby čistí, tím více obrázků mohou nasbírat. Je tu dokonce užitečný kalendář, který sleduje jejich pokrok.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.

star
star
4.43/5 (7)
 • Hodnota:
  rating
  rating
  4.57/5
 • Kvalita:
  rating
  rating
  4.57/5
85% uživatelů doporučilo tento produkt

Vaší polohy:
Prague
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
01/02/2021

Do kartáčku zatéká a usazuje se v něm špína

Nešťastné je, že do hlavice kartáčku intenzivně zatéká a usazuje se v něm špína, zanedlouho se tam vytvoří nepěkný hnus - nepříjemné když si uvědomíte, co vaše dítě dává do úst. Naše druhé dítě má také elektrický kartáček, jiného druhu a tam se to nestává.

Ne, tento výrobek nedoporučuji.

Vaší polohy:
Česká republika
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/28/2019

Předčil moje očekávání!

Musím uznat, že jsem se docela bála elektrického kartáčku pro dítě, spíš co na to řekne dcera, ale moje obavy byly naprosto zbytečné. Kartáček a jeho použití je intuitivní i bez přečtení návodu. Dva režimy a to klasický a pro citlivé zoubky. Jeho kulatá hlava má extra měkká vlákna, takže je šetrný k dásním. Dceři se čištění elektrickým kartáčkem moc líbí a baví jí to. Produkt doporučuji Vám všem!

Ano, tento produkt doporučuji!

Vaší polohy:
Vsetín
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/17/2019

Perfektní!!!

Tento dětský kartáček pro nejmenší od Oral-B je dokonalý! Elli si vybrala motiv Ledového království. Ke kartáčku jsou přibaleny samolepky, kterými můžete zdobit kartáček podle nálady. Do telefonu si také můžete stáhnout bezplatnou aplikaci Magic Timer, naskenovat obrázek, a pak si zoubky dítě čistí. Ellinku to moc baví a od té doby si vydrží bez problému zoubky čistit 2 minuty. Kartáček je velmi šetrný k dětským zoubkům i dásním. Ke kartáčku je přibaleno také cestovní pouzdro, což je fakt super. Od té doby co máme kartáček doma, by si Elli zoubky čistila klidně několikrát denně.

Ano, tento produkt doporučuji!