Speciální jemný režim čištění

Zubní kartáček Oral-B Vitality se speciálním jemným režimem čištění, který je vhodný pro děti, šetrně vyčisti dětské zuby. Jeho kulatá kartáčková hlava má navíc extra měkká vlákna šetrná k citlivým dásním.

Ozdobte si rukojet' samolepkami

Zubní kartáček Oral-B Vitality se dodává se čtyřmi Disney samolepkami, které se nalepí dokola rukojeti, takže si vaše dítě kartáček zamiluje.

Zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků*

Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě. Všechny zubní kartáčky Oral-B jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby pro děti zajišťovaly šetrné a efektivní čištění v každém věku a v každém období jejich vývoje.

*na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech, které byly prováděny pro společnost P&G od října 2016 do května 2018

Extra měkká vlákna

Aby kartáčková hlava Oral-B Vitality zajišťovala šetrné čištění a špičkovou čistotu, ** má extra měkká vlákna navržená pro malá ústa a jemná k dásním.

**v porovnání s běžným manuálním zubnim kartáčkem

Aplikace Disney Magic Timer

S bezplatnou aplikaci Disney Magic Timer od Oral-B si 90 % děti čisti zuby déle. Čištění se stává super zábavou, protože poté, co si děti čistí zuby 2 minuty, jak doporučuji zubní lékaři, získávají virtuální samolepky svých oblíbených Disney postaviček. Ke stažení zdarma v Apple Store a na Google Play.

Vestavěný 2minutový časovač

Zubní kartáček Oral-B Vitality má vestavěný časovač, takže si děti čisti zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři, což jim pomůže získat dobré návyky v ústní hygieně na celý život.

Dobíjecí baterie

Dobijecí baterie Oral-B Vitality vydrží až 8 dni. K zábavnému čištění stačí jen málo - stisknout tlačítko zapnutí/vypnutí. Zubní kartáček se dodává s nabijeci základnou, která se snadno vejde na jakékoliv umyvadlo nebo poličku v koupelně.

Jsou elektrické zubní kartáčky Oral-B dostatečně šetrné k dětským ústům?

Všechny elektrické zubní kartáčky Oral-B, včetně modelu Vitality, jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby dětem zajišťovaly šetrné a efektivní čištění. Kromě extra měkkých vláken má zubní kartáček Vitality speciální režim jemného čištění vhodný pro děti, který umožňuje bezpečné čištění zubů při nižší rychlosti.

Čím je tenhle kartáček zábavný pro děti ve věku 3+?

Zubní kartáček Vitality se dodává se samolepkami s motivy Disney postaviček, které si děti mohou nalepit na rukojeť kartáčku. Udělají si tak kartáček, který budou mít opravdu rády.

Bezplatná aplikace Disney Magic Timer od Oral-B motivuje děti k tomu, aby si čistily zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Čím více si děti zuby čistí, tím více obrázků mohou nasbírat. Je tu dokonce užitečný kalendář, který sleduje jejich pokrok.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.

star
star
5/5 (7)
 • Hodnota:
  rating
  rating
  5/5
 • Kvalita:
  rating
  rating
  5/5
100% uživatelů doporučilo tento produkt

Vaší polohy:
Vsetín
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/17/2019

Dokonalý kartáček pro nejmenší!

Perfektní a designově dokonalý zubní kartáček vhodný i pro nejmenší děti. Náš 3 letý syn si kartáček oblíbil hned po prvním použití. Miluje Auta, takže volba byla jasná. Navíc je možné měnit design kartáčku podle nálady díky přiloženým samolepkám. Dále se mi moc líbí bezplatná aplikace Magic Timer, do které naskenujete samolepku z kartáčku, a pak si hned můžou děti čistit zoubky společně s jejich oblíbenými hrdiny. Kartáček má 2 režimy čištění. Dobře se drží i v malých ručičkách. Má kulatou kartáčkovou hlavu vhodnou i pro malé pusinky a je velmi jemný a šetrný k dětským zoubkům i dásním. Od té doby, co máme kartáček doma si syn čistí zoubky moc rád a je to pro nás zábava. Oceňuji i přiložené cestovní pouzdro.

Ano, tento produkt doporučuji!

Vaší polohy:
Český Brod
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/13/2019

Jsme příjemně překvapeni a spokojeni :)

Synovi byli nedávno tři roku a jelikož si zuby čistí sám rád a i několikrát denně, řekla jsem si, že mu zkusíme pořídit elektrický kartáček pro děti, protože je používáme i my a on ho proto zná. Vybrali jsme motiv Cars. Syn byl nadšený už při vybalení krabice. Nastačila jsem kartáček ani nabít a už se ho dožadoval. Výhoda je určitě v tom, že nemusíte zuby „drhnout“, stačí jen posouvat čistící hlavu zub po zubu, samozřejmě je nutno dítě hlídat, mají tendenci na kartáček hodně tlačit. Vždy synovi zuby ještě dočistím sama. Další plus je, že lze stáhnout aplikaci, co propojíte s kartáčkem a dítko může 2x denně za čištění zoubků sbírat album obrázků. V balení jsou samolepky na vylepšení designu, které jdou i odlepovat a znovu nalepovat, což se mu také líbilo. Nejraději by si čistil zuby několikrát denně. Musím říci, že jsem ráda, že ho zubní hygiena díky kartáčku více baví a i si dává záležet, aby nevynechal žádnou stranu a žádný zub. Jsem s kartáčkem moc spokojená a doporučuji ho všema deseti, zvlášť pro menší děti, udělejte jim z čištění zábavu :)

Ano, tento produkt doporučuji!

Vaší polohy:
Ivančice
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/11/2019

Kartáček přesně pro mého syna

Tento kartáček nám seslalo snad samo nebe. Dlouho jsem váhala, ale pak jsem si řekla, že ho vyzkouším a uvidím, jestli nám pomůže překonat boj s čištěním zubů. Jen jsem synovi ukázala krabici už byl nadšený. A já vlastně také. Kartáček má skvělý design, je k němu i super cestovní pouzdro. Ze začátku nebyl syn zvyklý na rotující hlavici,ale zanedlouho si zvykl a kartáček už si dokáže zapnout sám. Vybrala jsem mu design The Cars a nejlepší na tom jsou doplňkové samolepky a také aplikace Magic Disney Timer, která nám opravdu prodloužila dobu čištění zoubků na 2 minuty. Dřív si syn nechal čistit zuby sotva 30 vteřin. Za mě super produkt pro děti a vlastně i rodiče :) Za nás veliká spokojenost.

Ano, tento produkt doporučuji!