Speciální jemný režim čištění

Zubní kartáček Oral-B Vitality se speciálním jemným režimem čištění, který je vhodný pro děti, šetrně vyčisti dětské zuby. Jeho kulatá kartáčková hlava má navíc extra měkká vlákna šetrná k citlivým dásním.

Ozdobte si rukojet' samolepkami

Zubní kartáček Oral-B Vitality se dodává se čtyřmi Disney samolepkami, které se nalepí dokola rukojeti, takže si vaše dítě kartáček zamiluje.

Zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků*

Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě. Všechny zubní kartáčky Oral-B jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby pro děti zajišťovaly šetrné a efektivní čištění v každém věku a v každém období jejich vývoje.

*na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech, které byly prováděny pro společnost P&G od října 2016 do května 2018


Extra měkká vlákna

Aby kartáčková hlava Oral-B Vitality zajišťovala šetrné čištění a špičkovou čistotu, ** má extra měkká vlákna navržená pro malá ústa a jemná k dásním.

**v porovnání s běžným manuálním zubnim kartáčkem
Aplikace Disney Magic Timer

S bezplatnou aplikaci Disney Magic Timer od Oral-B si 90 % děti čisti zuby déle. Čištění se stává super zábavou, protože poté, co si děti čistí zuby 2 minuty, jak doporučuji zubní lékaři, získávají virtuální samolepky svých oblíbených Disney postaviček. Ke stažení zdarma v Apple Store a na Google Play.


Vestavěný 2minutový časovač

Zubní kartáček Oral-B Vitality má vestavěný časovač, takže si děti čisti zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři, což jim pomůže získat dobré návyky v ústní hygieně na celý život.Dobíjecí baterie

Dobijecí baterie Oral-B Vitality vydrží až 8 dni. K zábavnému čištění stačí jen málo - stisknout tlačítko zapnutí/vypnutí. Zubní kartáček se dodává s nabijeci základnou, která se snadno vejde na jakékoliv umyvadlo nebo poličku v koupelně.

Jsou elektrické zubní kartáčky Oral-B dostatečně šetrné k dětským ústům?

Všechny elektrické zubní kartáčky Oral-B, včetně modelu Vitality, jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby dětem zajišťovaly šetrné a efektivní čištění. Kromě extra měkkých vláken má zubní kartáček Vitality speciální režim jemného čištění vhodný pro děti, který umožňuje bezpečné čištění zubů při nižší rychlosti.

Čím je tenhle kartáček zábavný pro děti ve věku 3+?

Zubní kartáček Vitality se dodává se samolepkami s motivy Disney postaviček, které si děti mohou nalepit na rukojeť kartáčku. Udělají si tak kartáček, který budou mít opravdu rády.

Bezplatná aplikace Disney Magic Timer od Oral-B motivuje děti k tomu, aby si čistily zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Čím více si děti zuby čistí, tím více obrázků mohou nasbírat. Je tu dokonce užitečný kalendář, který sleduje jejich pokrok.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.

star
star
5/5 (2)
 • Hodnota:
  rating
  rating
  5/5
 • Kvalita:
  rating
  rating
  5/5
100% uživatelů doporučilo tento produkt

Vaší polohy:
Praha
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/15/2019

Perfektní volba pro mléčné zoubky

Čtyřletá dcera mi dlouho nevydrží u čištění zoubků. S manuálním kartáčkem to trvá celou věčnost a musím čistit na etapy. S tímto kartáčkem to jde snadno . Díky zabudovanému časovači mám přehled, jak dlouho čistíme. Díky aplikaci Magic timer (pro ios zdarma) mám dost času čistit. Hlavice je malinká, tak akorát pro mléčné zoubky. Líbí se mi možnost režimů čištění, takže mohu nechat dceru chvilku čistit samotnou s režimem pro citlivé zoubky, aniž by si ublížila. Samolepky pro vlastní volbu vzhledu jsou skvělý nápad a ještě lepší, že jdou snadno odloupnout a obměnit za jinou samolepku :-) Na jedno nabití vydrží určitě déle než týden. Doporučuji!

Ano, tento produkt doporučuji!

Vaší polohy:
Lysá nad Labem
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/05/2019

Skvělá volba.

Jako první nás velice zaujal vzhled. Syn miluje pohádku Toy Story takže to pro nás byla jasná volba. Protože i my doma užíváme elektrické kartáčky Oral-B chtěli jsme v tom podpořit i syna, nerad si čistil zoubky a vždy vydržel jen chvilku. Díky tomuto kartáčku a aplikaci Disney magic timer, kterou si můžete stáhnout do telefonu, vydrží mnohém déle. Moc nás také potěšilo že se rukojeť muže ozdobit samolepkou jakou si sám vybral. Kartáček vydrží nabitý opravdu dlouho, určitě déle než týden. V balení jsme také měli cestovní obal což určitě využijeme, je moc krásně zpracovaný. Líbí se mi, že se dá u kartáčku nastavit rychlost a přizpůsobí se tím dítěti. Skvělé je taky že můžeme sledovat, jak dlouho si syn zuby čistí díky časovému senzoru. Když dítě povyroste, můžete koupit jinou hlavici pro větší děti, sedí tam všechny. Syn si často čistí zoubky ve vaně, takže jsme moc rádi že je voděodolný.

Ano, tento produkt doporučuji!