Senzor tlaku

Pokud vaše dítě na kartáček příliš tlačí, kontrolka na rukojeti se červeně rozsvítí a automaticky se sníží rychlost čištění. To bude vaše dítě motivovat k tomu, aby se naučilo správnou techniku čištění, a zároveň se ochrání jeho dásně.

Extra měkká vlákna

Aby elektrický zubní kartáček Oral-B Junior Smart zajišťoval šetrné a efektivní čištění, má jeho kulatá hlava extra měkká a ultra tenká vlákna, která jsou jemná k dásním. Ultra tenká vlákna odstraňují až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

Zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků*

Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě.* Všechny zubní kartáčky Oral-B jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby pro děti zajišťovaly šetrné a efektivní čištění v každém věku a v každém období jejich vývoje.

*na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech, které byly prováděny pro společnost P&G od října 2016 do května 2018

Aplikace Oral-B FunZone

Aplikace Oral-B FunZone pomáhá dětem hravým způsobem zlepšovat každodenní návyky v ústní hygieně. Mohou sledovat své zlepšení pomocí zpětné vazby v reálném čase a odemykat zábavné foto filtry jako odměny za to, že si čistily zuby 2 minuty, jak doporučuji zubní lékaři. Mezi motivy foto filtrů najdete obrázky roztomilých zvířátek, okouzlující Anime, krásné kočičky a strašidelné domy.

Vestavěný 2minutový časovač

Elektrický zubní kartáček Junior Smart má vestavěný časovač, takže si děti čisti zuby 2 minuty, jak doporučuji zubní lékaři. Aby děti věnovaly pozornost všem oblastem ústní dutiny, zubní kartáček každých 30 vteřin zavibruje, čímž je upozorní, že mají začít čistit další oblast.

Dobíjecí baterie

Elektrický zubní kartáček Oral-B Junior Smart má dobijecí baterii, která vydrží až 2 týdny, a dodává se s nabijeci základnou, která se snadno vejde na každé umyvadlo nebo poličku v koupelně.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.

star
star
5/5 (1)
 • Hodnota:
  rating
  rating
  5/5
 • Kvalita:
  rating
  rating
  5/5
100% uživatelů doporučilo tento produkt

Vaší polohy:
Cerekvice nad Loučnou
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/12/2019

Skvělý a funkční produkt

Až díky kartáčku Oral B Junior Smart jsem přišla na to, že si dcera čistí zuby špatně. Nejen že hodně tlačí, na což ji hned upozornil senzor tlaku, ale také se dostatečně nevěnovala čištění určitého kvandrantu v puse správnou dobu. Díky časovači si to teď hlídá.

Ano, tento produkt doporučuji!