Oral-B Junior Smart Elektrický Zubní Kartáček

ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY / ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY PRO DĚTI / ORAL-B JUNIOR SMART ELEKTRICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK

Oral-B Junior Smart Elektrický Zubní Kartáček

  • (
    Oral-B Junior Smart Elektrický Zubní Kartáček
    )

ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY / ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY PRO DĚTI / ORAL-B JUNIOR SMART ELEKTRICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK

Oral-B Junior Smart Elektrický Zubní Kartáček

Elektrický zubní kartáček Oral-B Junior Smart pro děti od 6 let jemně odstraňuje až o 100 % více zubního plaku, takže v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem čistí lépe.

PŘEDNOSTI

  • Chrání dásně pomocí senzoru tlaku

  • Jemná kulatá kartáčková hlava odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček

  • Vhodné od 6 let

ZOBRAZIT VÍCEhighlights

Senzor tlaku

Pokud vaše dítě na kartáček příliš tlačí, kontrolka na rukojeti se červeně rozsvítí a automaticky se sníží rychlost čištění. To bude vaše dítě motivovat k tomu, aby se naučilo správnou techniku čištění, a zároveň se ochrání jeho dásně.

Extra měkká vlákna

Aby elektrický zubní kartáček Oral-B Junior Smart zajišťoval šetrné a efektivní čištění, má jeho kulatá hlava extra měkká a ultra tenká vlákna, která jsou jemná k dásním. Ultra tenká vlákna odstraňují až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

Zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků*

Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě.* Všechny zubní kartáčky Oral-B jsou navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, aby pro děti zajišťovaly šetrné a efektivní čištění v každém věku a v každém období jejich vývoje.

*na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech, které byly prováděny pro společnost P&G od října 2016 do května 2018.

Aplikace Oral-B FunZone

Aplikace Oral-B FunZone pomáhá dětem hravým způsobem zlepšovat každodenní návyky v ústní hygieně. Mohou sledovat své zlepšení pomocí zpětné vazby v reálném čase a odemykat zábavné foto filtry jako odměny za to, že si čistily zuby 2 minuty, jak doporučuji zubní lékaři. Mezi motivy foto filtrů najdete obrázky roztomilých zvířátek, okouzlující Anime, krásné kočičky a strašidelné domy.

Vestavěný 2minutový časovač

Elektrický zubní kartáček Junior Smart má vestavěný časovač, takže si děti čisti zuby 2 minuty, jak doporučuji zubní lékaři. Aby děti věnovaly pozornost všem oblastem ústní dutiny, zubní kartáček každých 30 vteřin zavibruje, čímž je upozorní, že mají začít čistit další oblast.

Dobíjecí baterie

Elektrický zubní kartáček Oral-B Junior Smart má dobijecí baterii, která vydrží až 2 týdny, a dodává se s nabijeci základnou, která se snadno vejde na každé umyvadlo nebo poličku v koupelně.

Napsat recenzi