POPIS VÝROBKU

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky prokázanou špičkovou čistotu ústní dutiny. Design kartáčkové hlavy je inspirován nástroji zubních lékařů. Její vlákna zkosená v úhlu 16 stupňů obklopí každý zub a 2D technologie čištění svými oscilacemi a rotacemi odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Časovač zabudovaný v rukojeti vám pomůže dodržet dvě minuty, jak pro čištění zubů doporučují zubní lékaři. To vše vám navíc přináší Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě.

OBJEVTE ROZDÍL S ORAL-B

Objevte novou úroveň inovace v péči o ústní dutinu, kterou vám přináší Oral-B, přední světová značka zubních kartáčků. Každý elektrický zubní kartáček Oral-B vám v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistí skutečně prvotřídní vyčištění. Najděte si svůj ideální elektrický zubní kartáček od Oral-B – zubními lékaři nejdoporučovanější a nejpoužívanější značky zubních kartáčků na světě.


Design kartáčkové hlavy je inspirován nástroji zubních lékařů. Její vlákna obklopí každý zub a 2D technologie čištění svými oscilacemi a rotacemi odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.


Praktický časovač zabudovaný v rukojeti vás upozorní na uplynutí dvou minut, které pro čištění zubů doporučují zubní lékaři.


Daily Clean – komplexní každodenní čištění


Oral-B nabízí širokou škálu náhradních kartáčkových hlav, abyste si vybrali tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality je kompatibilní s celou řadou kartáčkových hlav Oral-B, takže pokaždé získáte čistotu, jakou potřebujete. Nezapomeňte kartáčkovou hlavu vyměňovat pravidelně každé tři měsíce, jak doporučují zubní lékaři, nebo dříve, pokud se vlákna opotřebují nebo vyblednou. Jedině tak si zajistíte vysokou úroveň čistoty ústní dutiny.

ZAČNĚTE POUŽÍVAT 3D TECHNOLOGII ČIŠTĚNÍ A ODSTRAŇUJTE ZUBNÍ PLAK O 100 % ÚČINNĚJI

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality má 2D technologii čištění, která čistí zuby dvěma způsoby – oscilacemi a rotacemi – a tím odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Pokud však vyzkoušíte naše další elektrické zubní kartáčky, můžete získat špičkové čisticí účinky 3D technologie, kdy kartáček svými oscilacemi, rotacemi a pulzacemi odstraňuje až o 100% více zubního plaku.*

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

PODROBNOSTEM O PRODUKTU