ODSTRAŇUJE AŽ O 100 % VÍCE ZUBNÍHO PLAKU*

Elektrický zubní kartáček Oral-B TriZone 500 zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky prokazatelnou špičkovou čistotu ústní dutiny. Design kartáčkové hlavy TriZone pomáhá vláknům dosáhnout i na zadní zuby, čistí povrch zubů a proniká do mezizubních prostor. Zuby si můžete čistit stejně jako s běžným manuálním zubním kartáčkem, ale získáváte navíc výhody elektrického. 3D technologie čištění umožňuje vláknům pronikat do mezizubních prostor a pulzace narušují a odstraňují až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Senzor tlaku se rozsvítí, pokud budete na zuby příliš tlačit, a zabrání tak poškození zubů a dásní. Zubní kartáček má 2 režimy čištění a v rukojeti zabudovaný časovač, který vám pomůže čistit si zuby po dobu 2 minut, jak doporučují zubní lékaři. To vše vám navíc přináší Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

OBJEVTE ROZDÍL S ORAL-B

Objevte novou úroveň inovace v péči o ústní dutinu, kterou vám přináší Oral-B, přední světová značka zubních kartáčků. Každý elektrický zubní kartáček Oral-B vám v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistí skutečně prvotřídní vyčištění. Najděte si svůj ideální elektrický zubní kartáček od Oral-B – zubními lékaři nejdoporučovanější a nejpoužívanější značky zubních kartáčků na světě.

ŠPIČKOVÁ* 3D TECHNOLOGIE ČIŠTĚNÍ

Kartáčková hlava má tři různé zóny vláken, což vám pomůže čistit si zuby stejně jako s manuálním zubním kartáčkem, ovšem s extra výhodou čištění s elektrickým. 3D technologie čištění se přizpůsobuje zubům, vlákna se dostanou do mezizubních prostor a pulzace narušují a odstraňují až o 100 % více zubního plaku* než běžný manuální zubní kartáček.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

REŽIMY A FUNKCE ZUBNÍHO KARTÁČKU ORAL-B TRIZONE 500

Režim Daily Clean – komplexní každodenní čištění

ČASOVAČ ZUBNÍHO KARTÁČKU ORAL-B TRIZONE PRO 500

Praktický časovač zabudovaný v rukojeti kartáčku vás každých 30 vteřin upozorní, že je čas zaměřit se na další kvadrant ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček vás také upozorní, až uplynou dvě minuty, které pro čištění zubů doporučují zubní lékaři.

VYZKOUŠEJTE 6 DOKONALÝCH ŘEŠENÍ S JEDINÝM ZUBNÍM KARTÁČKEM

Oral-B nabízí širokou škálu náhradních kartáčkových hlav, abyste si mohli vybrat tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Elektrický zubní kartáček Oral-B TriZone 500 je kompatibilní s celou řadou kartáčkových hlav Oral-B, takže si můžete čistit zuby pokaždé tak, jak potřebujete. Jak doporučují zubní lékaři, nezapomeňte kartáčkovou hlavu vyměňovat za novou každé tři až čtyři měsíce nebo jakmile se její vlákna opotřebují nebo vyblednou. Jedině tak zajistíte vysokou úroveň čištění.

Jak se liší technologie elektrických zubních kartáčků Oral-B od běžného manuálního zubního kartáčku?
Elektrický zubní kartáček Oral-B TriZone 500 je profesionálně navržen tak, aby odstraňoval až o 100 % více zubního plaku podél linie dásní než běžný manuální zubní kartáček.

Jaké lze nastavit režimy čištění a jak se jeden od druhého liší?
Elektrický zubní kartáček Oral-B TriZone 500 má čisticí režim Daily Clean. Režim Daily Clean využívá 3D technologii čištění a je ideální pro základní každodenní čištění.

Které náhradní kartáčkové hlavy lze použít?
CrossAction, TriZone, Floss Action, 3DWhite, Precision Clean, Sensitive, Dual Clean, Power Tip a Ortho. Vizuální senzor tlaku vás upozorní, když při čištění příliš tlačíte. Rozsvítí se a zastaví pulzace kartáčku, čímž pomáhá chránit dásně.

Jak dlouho vydrží zubní kartáček Oral-B TriZone 500 nabitý?
Plně nabitý elektrický zubní kartáček Oral-B TriZone 500 vydrží při pravidelném používání až 7 dní. Pokud chcete, aby si baterie vašeho zubního kartáčku udržela svou maximální kapacitu, mezi jednotlivými čištěními kartáček nenabíjejte a nechte baterii používáním zcela vybít. Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete tento postup opakovat každých 6 měsíců.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.