ODSTRAŇUJE AŽ O 100% VÍCE ZUBNÍHO PLAKU*

Elektrický zubní kartáček Oral-B TriZone 1000 zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky prokazatelnou špičkovou čistotu ústní dutiny. Design kartáčkové hlavy TriZone pomáhá vláknům dosáhnout i na zadní zuby, čistí povrch zubů a proniká do mezizubních prostor. Zuby si můžete čistit stejně jako s běžným manuálním zubním kartáčkem, ale získáváte navíc výhody elektrického. 3D technologie čištění umožňuje vláknům pronikat do mezizubních prostor a pulzace narušují a odstraňují až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Senzor tlaku se rozsvítí, pokud budete na zuby příliš tlačit, a zabrání tak poškození zubů a dásní. Zubní kartáček má 2 režimy čištění a v rukojeti zabudovaný časovač, který vám pomůže čistit si zuby po dobu 2 minut, jak doporučují zubní lékaři. To vše vám navíc přináší Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

STÍRÁ ZUBNÍ PLAK, PULZUJE A PŘIZPŮSOBUJE SE ZUBŮM

Kartáčková hlava má tři různé zóny vláken, což vám pomůže čistit si zuby stejně jako s manuálním zubním kartáčkem, ovšem s extra výhodou čištění s elektrickým. 3D technologie čištění se přizpůsobuje zubům, vlákna se dostanou do mezizubních prostor a pulzace narušují a odstraňují až o 100% více zubního plaku* než běžný manuální zubní kartáček.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

REŽIMY A FUNKCE ZUBNÍHO KARTÁČKU ORAL-B TRIZONE 1000

Režim Daily Clean – komplexní každodenní čištění

Režim péče o dásně – jemně stimuluje dásně

Vizuální senzor tlaku – rozsvítí se a zastaví pulzace kartáčku, pokud při čištění příliš tlačíte

SENZOR TLAKU ZUBNÍHO KARTÁČKU ORAL-B TRIZONE 1000

Vizuální senzor tlaku na elektrickém zubním kartáčku TriZone 1000 vás upozorní, když budete při čištění příliš tlačit. Nadměrný tlak může poškodit zuby nebo poranit dásně. Senzor tlaku je proto ideální funkcí pro lepší čištění.

ČASOVAČ ZUBNÍHO KARTÁČKU ORAL-B TRIZONE 1000 PRO

Praktický časovač zabudovaný v rukojeti kartáčku vás každých 30 vteřin upozorní, že je čas zaměřit se na další kvadrant ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček vás také upozorní, až uplynou dvě minuty, které pro čištění zubů doporučují zubní lékaři.

VYZKOUŠEJTE 6 DOKONALÝCH ŘEŠENÍ S JEDINÝM ZUBNÍM KARTÁČKEM

Oral-B nabízí širokou škálu náhradních kartáčkových hlav, abyste si mohli vybrat tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Elektrický zubní kartáček Oral-B TriZone 1000 je kompatibilní s celou řadou kartáčkových hlav Oral-B, takže si můžete čistit zuby pokaždé tak, jak potřebujete. Jak doporučují zubní lékaři, nezapomeňte kartáčkovou hlavu vyměňovat za novou každé tři až čtyři měsíce nebo jakmile se její vlákna opotřebují nebo vyblednou. Jedině tak zajistíte vysokou úroveň čištění.

Jak se liší technologie elektrických zubních kartáčků Oral-B od běžného manuálního zubního kartáčku?
Elektrický zubní kartáček Oral-B TriZone 1000 je profesionálně navržen tak, aby odstraňoval až o 100 % více zubního plaku podél linie dásní než běžný manuální zubní kartáček.

Jaké lze nastavit režimy čištění a jak se jeden od druhého liší?
Elektrický zubní kartáček Oral-B TriZone 1000 má režim pro každodenní čištění Daily Clean a režim péče o dásně. Režim Daily Clean využívá 3D technologii čištění a je ideální pro základní každodenní čištění. Režim péče o dásně je masážní a zajišťuje jemnou stimulaci dásní.

Které náhradní kartáčkové hlavy lze použít?
CrossAction, TriZone, FlossAction, 3DWhite, Precision Clean, Sensitive, Dual Clean, Power Tip a Ortho. Vizuální senzor tlaku vás upozorní, když při čištění příliš tlačíte. Rozsvítí se a zastaví pulzace zubního kartáčku, čímž pomáhá chránit dásně.

Jak dlouho vydrží zubní kartáček Oral-B TriZone 1000 nabitý?
Plně nabitý elektrický zubní kartáček Oral-B TriZone 1000 vydrží při pravidelném používání až 7 dní. Pokud chcete, aby si baterie vašeho zubního kartáčku udržela svou maximální kapacitu, mezi jednotlivými čištěními kartáček nenabíjejte a nechte baterii používáním zcela vybít. Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete tento postup opakovat každých 6 měsíců.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.