Oral-B Teen Bílá Elektrický Zubní Kartáček

ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY PRO DĚTI / ELEKTRICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK ORAL-B TEEN BÍLÁ

Oral-B Teen Bílá Elektrický Zubní Kartáček

  • (
    Oral-B Teen Bílá Elektrický Zubní Kartáček
    )

ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY PRO DĚTI / ELEKTRICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK ORAL-B TEEN BÍLÁ

Oral-B Teen Bílá Elektrický Zubní Kartáček

Elektrický zubní kartáček Oral-B Teen Bílá zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky ověřenou špičkovou čistotu ústní dutiny.

PŘEDNOSTI

  • Umožněte svému náctiletému dítěti důkladné čištění zubů, při kterém se odstraní až o 100 % více zubního plaku.* Kulatá kartáčková hlava čistí lépe a udržuje zdravější dásně.*

  • Chraňte dásně svých náctiletých dětí: Regulace tlaku snižuje rychlost čištění a vizuálně vás upozorní, pokud budete na zuby při čištění příliš tlačit

  • Chraňte si dásně: Senzor tlaku vás upozorní, pokud budete na zuby při čištění příliš tlačit

ZOBRAZIT VÍCEhighlights

KULATÁ HLAVA ČISTÍ LÉPE*

Unikátní kulatá kartáčková hlava Oral-B obklopí každý zub, takže jsou zuby čistější a dásně zdravější.*

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

BĚLEJŠÍ ZUBY UŽ OD 1. DNE

Šetrně bělí zuby už od 1. dne díky unikátní lešticí vložce, která drží zubní pastu a dávkuje ji tam, kde je nutná k odstranění povrchových skvrn.

ČISTĚTE ZUBY SPRÁVNOU DOBU

Vestavěný časovač pomůže vašemu dítěti v tom, aby si čistilo zuby alespoň 2 minuty, což je minimální doba čištění, kterou doporučují zubní lékaři a dentální hygienisté.

CHRAŇTE DÁSNĚ

Senzor tlaku snižuje rychlost čištění a upozorňuje dítě, aby při čištění zubů tolik netlačilo.

LEPŠÍ NÁVYKY PŘI ČIŠTĚNÍ

Bílý zubní kartáček Oral-B TEEN lze spojit s aplikací Oral-B, která umožňuje chytré vedení při čištění zubů. Aplikace poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase, čímž pomáhá zlepšovat návyky při čištění zubů a sledovat vlastní pokrok.

VÍCE NEŽ 2 TÝDNY ČIŠTĚNÍ NA 1 NABITÍ

Bílý zubní kartáček Oral-B TEEN má moderní lithium-iontovou baterii, která vydrží až 2 týdny. Proto s sebou na prázdniny nemusíte brát nabíječku.

KARTÁČKOVÉ HLAVY NAVRŽENÉ ZUBNÍMI LÉKAŘI

Kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby dokonale fungovaly se zubními kartáčky Oral-B. Mají unikátní vlastnosti pro dosažení skvělých výsledků, jako jsou například zakulacené konečky šetrné k dásním, zkosená vlákna, která čistí mezizubní prostory, a ultra tenká vlákna zaručující extra šetrné čištění.

ZUBNÍMI LÉKAŘI NEJDOPORUČOVANĚJŠÍ ZNAČKA ZUBNÍCH KARTÁČKŮ

Elektrické zubní kartáčky Oral-B nejsou pouze navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, ale patří také ke značce, kterou zubní lékaři z celého světa nejvíce doporučují. Objevte pro sebe vyšší úroveň ústní hygieny od Oral-B.

Napsat recenzi

PROCHÁZET DALŠÍ PRODUKTY ORAL-B