KULATÁ HLAVA ČISTÍ LÉPE*

Unikátní kulatá kartáčková hlava Oral-B obklopí každý zub, takže jsou zuby čistější a dásně zdravější.*

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

BĚLEJŠÍ ZUBY UŽ OD 1. DNE

Šetrně bělí zuby už od 1. dne díky unikátní lešticí vložce, která drží zubní pastu a dávkuje ji tam, kde je nutná k odstranění povrchových skvrn.

ČISTĚTE ZUBY SPRÁVNOU DOBU

Vestavěný časovač pomůže vašemu dítěti v tom, aby si čistilo zuby alespoň 2 minuty, což je minimální doba čištění, kterou doporučují zubní lékaři a dentální hygienisté.

CHRAŇTE DÁSNĚ

Senzor tlaku snižuje rychlost čištění a upozorňuje dítě, aby při čištění zubů tolik netlačilo.

LEPŠÍ NÁVYKY PŘI ČIŠTĚNÍ

Bílý zubní kartáček Oral-B TEEN lze spojit s aplikací Oral-B, která umožňuje chytré vedení při čištění zubů. Aplikace poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase, čímž pomáhá zlepšovat návyky při čištění zubů a sledovat vlastní pokrok.

VÍCE NEŽ 2 TÝDNY ČIŠTĚNÍ NA 1 NABITÍ

Bílý zubní kartáček Oral-B TEEN má moderní lithium-iontovou baterii, která vydrží až 2 týdny. Proto s sebou na prázdniny nemusíte brát nabíječku.

KARTÁČKOVÉ HLAVY NAVRŽENÉ ZUBNÍMI LÉKAŘI

Kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby dokonale fungovaly se zubními kartáčky Oral-B. Mají unikátní vlastnosti pro dosažení skvělých výsledků, jako jsou například zakulacené konečky šetrné k dásním, zkosená vlákna, která čistí mezizubní prostory, a ultra tenká vlákna zaručující extra šetrné čištění.

ZUBNÍMI LÉKAŘI NEJDOPORUČOVANĚJŠÍ ZNAČKA ZUBNÍCH KARTÁČKŮ

Elektrické zubní kartáčky Oral-B nejsou pouze navrženy ve spolupráci se zubními lékaři, ale patří také ke značce, kterou zubní lékaři z celého světa nejvíce doporučují. Objevte pro sebe vyšší úroveň ústní hygieny od Oral-B.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.

star
star
5/5 (1)
 • Hodnota:
  rating
  rating
  5/5
 • Kvalita:
  rating
  rating
  5/5
100% uživatelů doporučilo tento produkt

Vaší polohy:
Praha
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/09/2019

Perfektní kartáček pro teenagery

Už delší dobu jsem se prala s tím, že syn dostatečně nepečuje o své zuby. Vzhledem k tomu, že vím, že manuálním si zuby tak dobře a efektivně nevyčistí, koupila jsem mu kartáček Teen. A musím říct, že jsem dobře udělala. Asi nejvíc se nadchl pro mobilní aplikaci, s kterou je kartáček kompatibilní a postupně ho učí se starat o zuby lépe než doposud. Dokonce ho už ani nemusím kontrolovat. Chce se líbit, takže další, co ho nadchlo, je že lehce bělí zuby a zbavuje je skvrn. Dřív mu občas u čistění krváceli dásně, takže senzor tlaku je skvělý pomocník, který ho upozorní na přílišný tlak a možnost poranění. Za nás paráda.

Ano, tento produkt doporučuji!