OSCILUJE, ROTUJE A PULZUJE

Kartáčková hlava s designem inspirovaným nástroji zubních lékařů obklopí svými vlákny každý zub. Dynamická 3D technologie čištění, která se zubům přizpůsobuje, pak svými oscilacemi, rotacemi a pulzacemi narušuje zubní plak a odstraňuje ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček.

REŽIMY A FUNKCE ZUBNÍHO KARTÁČKU ORAL-B 7000

Čisticí režim Daily Clean – komplexní každodenní čištění

Režim péče o dásně – jemně stimuluje dásně

Jemný režim Sensitive – nižší rychlost pro šetrné čištění

Bělicí režim Whitening – mění rychlost a odstraňuje tak skvrny na povrchu zubů

Hloubkový režim Deep Clean – prodlužuje dobu čištění pro ještě lepší výsledky

Režim čištění jazyka – pomáhá odstraňovat bakterie na jazyku

Vizuální senzor tlaku – rozsvítí se a zastaví pulzace, pokud při čištění příliš tlačíte.

ORAL-B 7000 DOPLŇKY

Balení zubního kartáčku BLACK 7000 SmartSeries také obsahuje:

  • Displej SmartGuide: Sledujte své výsledky pomocí praktického časovače a kvadrantové nápovědy.
  • Cestovní pouzdro a obal na nabíječku: S prémiovým cestovním pouzdrem a obalem na nabíječku je ideální pro všechny vaše potřeby na cestách.

VYZKOUŠEJTE 6 DOKONALÝCH ŘEŠENÍ S 1 ZUBNÍM KARTÁČKEM

Oral-B nabízí širokou škálu náhradních kartáčkových hlav, abyste si vybrali tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 7000 SmartSeries je kompatibilní s celou řadou kartáčkových hlav Oral-B, takže pokaždé získáte čistotu, jakou potřebujete. Nezapomeňte kartáčkovou hlavu vyměňovat pravidelně každé tři měsíce, jak doporučují zubní lékaři, nebo dříve, pokud se vlákna opotřebují nebo vyblednou.

ZPĚTNÁ VAZBA V REÁLNÉM ČASE POMOCÍ APLIKACE ORAL-B A PROPOJENÍ PŘES BLUETOOTH

Elektrický zubní kartáček PRO 7000 SmartSeries s rozhraním Bluetooth 4.0 zajišťuje efektivní péči. Řídíte se svým osobním programem čištění a dostáváte pokyny, které může upravit přímo váš zubní lékař podle vašich konkrétních potřeb. Stáhněte si aplikaci Oral-B do svého chytrého* telefonu a využijte připojení přes Bluetooth, které vám umožní získávat při čištění zpětnou vazbu a zlepšovat si tak své návyky v ústní hygieně.

*Chytrý telefon není součástí balení.

EFEKTIVNÍ PÉČE

Aplikace Oral-B vás upozorňuje, jakmile je čas přesunout se na další kvadrant ústní dutiny, a monitoruje vaše návyky, které zobrazuje v grafech a tabulkách. Upozorní vás dokonce na nutnost výměny kartáčkové hlavy, aby byla úroveň čištění co nejvyšší.

CESTA ZUBNÍ PÉČÍ

S aplikací Oral-B si můžete návyky v ústní hygieně uzpůsobit tak, aby pro vás měly lepší účinky. Aplikace vám umožňuje vybrat si konkrétní program péče podle vašich osobních cílů, jako jsou např. bělejší zuby na nadcházející důležitou událost nebo svěžejší dech po vašem oblíbeném jídle.

ODBORNÉ VEDENÍ

Použijte aplikaci Oral-B ke sdílení svého pokroku v čištění se svým zubním lékařem. Umožníte mu tím, aby vám poskytl konkrétní doporučení a instrukce, které potom můžete používat doma. Aplikace ukládá záznamy až za šest měsíců. Můžete je sdílet se svým zubním lékařem a upravit si čištění přesně podle svých potřeb.

SENZOR TLAKU

Sledujte pomocí aplikace Oral-B tlak, který vyvíjíte při čištění. Jakmile budete příliš tlačit, aplikace vás upozorní a na zubním kartáčku se rozsvítí trojnásobný senzor tlaku. Dozvíte se tak, že příliš tlačíte, což vám pomůže zamezit škodlivým účinkům tlaku na zuby a dásně.

Jak se technologie elektrického zubního kartáčku Oral-B liší od běžného manuálního zubního kartáčku?
Elektrický zubní kartáček Oral-B 7000 SmartSeries s rozhraním Bluetooth se inspiroval nástroji zubních lékařů. Precizně čistí každý jednotlivý zub a odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

Co dělá z kartáčku Oral-B SmartSeries s rozhraním Bluetooth jeden z nejpokrokovějších elektrických zubních kartáčků od Oral-B?
Zubní kartáček Oral-B 7000 SmartSeries s rozhraním Bluetooth byl vytvořen podle profesionálních dentálních nástrojů k čištění zubů, je však určen pro domácí použití. Má řadu funkcí a kartáčkovou hlavu CrossAction, která je nejpokrokovější kartáčkovou hlavou Oral-B. Zubní kartáček Oral-B 7000 kombinuje účinné čištění s péčí o dásně a v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem tak zajišťuje špičkovou čistotu ústní dutiny. Obsahuje bezdrátový displej SmartGuide, který při čištění zubů podporuje lepší návyky. Funguje jako zubní lékař ve vaší koupelně. Provádí procesem čištění zubů, poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase a pomáhá důkladně a šetrně čistit zuby po dobu 2 minut, kterou doporučují zubní lékaři.

Jaké lze nastavit režimy čištění a jak se od sebe liší?
Elektrický zubní kartáček Oral-B 7000 SmartSeries s rozhraním Bluetooth má tyto režimy čištění: čisticí Daily Clean, režim péče o dásně, jemný Sensitive, bělicí Whitening, hloubkový Deep Clean a režim čištění jazyka. Režim Daily Clean pro každodenní čištění využívá 3D technologii čištění a je ideální pro základní, každodenní čištění. Režim péče o dásně je masážní a šetrně stimuluje dásně. Režim Sensitive pracuje při menší rychlosti a šetrně čistí citlivé zuby a dásně. Bělicí režim Whitening střídá rychlosti a šetrně leští povrch zubů, čímž z něj odstraňuje skvrny. Režim Deep Clean prodlužuje dobu čištění a zajišťuje tak ještě komplexnější čistotu ústní dutiny. Režim čištění jazyka pomáhá odstraňovat z jazyka bakterie.

Jaké lze používat náhradní kartáčkové hlavy?
S elektrickým zubním kartáčkem Oral-B 7000 SmartSeries s rozhraním Bluetooth jsou kompatibilní tyto kartáčkové hlavy Oral-B: CrossAction, TriZone, FlossAction, 3DWhite, PrecisionClean, Sensitive, DualClean, PowerTip a Ortho.

Jaký význam má inteligentní technologie Bluetooth 4.0?
Inteligentní technologie Bluetooth vám umožní sledovat svůj pokrok a upravovat si čištění tak, aby se zlepšovalo celkové zdraví vaší ústní dutiny a zároveň jste se přitom bavili. Pro případ, že byste zapomněli a neměli při čištění při ruce svůj chytrý telefon, dokáže uložit až 20 záznamů o čištění, které se stáhnou, jakmile příště otevřete aplikaci Oral-B.

Jaký má význam senzor tlaku?
Při správném čištění je důležité, abyste si zuby a dásně čistili šetrně. Vizuální senzor tlaku vás upozorní, jakmile budete při čištění příliš tlačit tak, že se rozsvítí a zastaví pulzace, což pomáhá chránit dásně.

Jak dlouho vydrží elektrický zubní kartáček Oral-B 7000 SmartSeries s rozhraním Bluetooth nabitý?
Plně nabitý elektrický zubní kartáček Oral-B 7000 SmartSeries s rozhraním Bluetooth vydrží při pravidelném používání nabitý až 10 dní. Pokud chcete, aby si baterie zubního kartáčku uchovala svou maximální kapacitu, nechte kartáček zcela vybít. Pro ty nejlepší výsledky tento postup opakujte alespoň každých šest měsíců.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.