Oral-B PRO 600 Elektrický Zubní Kartáček

  • (
    Oral-B PRO 600 Elektrický Zubní Kartáček undefined
    )

ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY / ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY ORAL-B PRO / ORAL-B PRO 600 ELEKTRICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK

Oral-B PRO 600 Elektrický Zubní Kartáček

Vyzkoušejte zubní kartáček Oral-B PRO 600 od zubními lékaři nejdoporučovanější značky zubních kartáčků na světě.

PŘEDNOSTI

  • Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku: v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem čistí kulatá kartáčková hlavice lépe a za 30 dnů zajišťuje zdravější dásně

  • Už od prvního dne šetrně bělí zuby tím, že odstraňuje povrchové skvrny

  • Mějte jistotu, že si čistíte zuby správnou dobu díky profesionálnímu 2minutovému časovači

BARVY

  • Blau

Kulatá hlava čistí lépe

Kulatá hlava Oral-B kopíruje tvar každého zubu lépe než běžný manuální zubní kartáček. Výsledkem jsou čistější zuby a zdravější dásně.

Čistěte si zuby správnou dobu

Zabudovaný časovač vám pomůže čistit si zuby nejméně dvě minuty, což je minimální doba, kterou doporučují zubní lékaři a hygienisté.

Až 10 dní čištění na 1 nabití

Tento elektrický zubní kartáček má moderní lithium-iontovou baterii, která vydrží na 1 plné nabití až 10 dní. Nabíječku tak můžete klidně nechat doma i při cestě na dovolenou.

Kartáčkové hlavy navržené ve spolupráci se zubními lékaři

Vyměnitelné kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby je šlo bez problému nasadit na váš zubní kartáček. Mají řadu speciálních funkcí, takže přinášejí úžasné výsledky. Zaoblené konce jsou například šetrnější k dásním, zkosená vlákna lépe čistí mezizubní prostory a ultra tenká vlákna UltraThin zajišťují extra jemné čištění.

Nejčastěji doporučovaný zubními lékaři*

Zubní kartáčky Oral-B vznikají ve spolupráci se zubními lékaři, kteří zároveň tuto značku doporučují na celém světě nejčastěji. Poznejte sami novou úroveň péče o ústní dutinu od Oral-B.

*na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech z roku 2014, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny

Napsat recenzi

PROCHÁZET DALŠÍ PRODUKTY ORAL-B