POPIS VÝROBKU

Elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 1000 zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky ověřenou čistotu ústní dutiny. Kartáčková hlava CrossAction inspirovaná nástroji zubních lékařů je navržena tak, aby její vlákna zkosená v úhlu 16 stupňů obklopila při čištění každý zub. 3D technologie čištění pak svými oscilacemi, rotacemi a pulzacemi odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Senzor tlaku se rozsvítí, pokud budete na zuby příliš tlačit. Zubní kartáček má jeden režim pro každodenní čištění – Daily Clean – a časovač zabudovaný v rukojeti, který vám pomůže dodržet zubními lékaři doporučovanou dobu čištění 2 minuty. To vše vám navíc přináší Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě.

OBJEVTE ROZDÍL S ORAL-B

Objevte novou úroveň inovace v péči o ústní dutinu, kterou vám přináší Oral-B, přední světová značka zubních kartáčků. Každý elektrický zubní kartáček Oral-B vám v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem zajistí skutečně prvotřídní vyčištění. Najděte si svůj ideální elektrický zubní kartáček od Oral-B – zubními lékaři nejdoporučovanější a nejpoužívanější značky zubních kartáčků na světě.

ŠPIČKOVÁ* 3D TECHNOLOGIE ČIŠTĚNÍ

Kartáčková hlava inspirovaná nástroji zubních lékařů obklopí každý zub, dynamickým pohybem 3D technologie čištění se přizpůsobí zubům a svými oscilacemi, rotacemi a pulzacemi narušuje a odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

REŽIMY A FUNKCE ZUBNÍHO KARTÁČKU ORAL-B PRO 1000

Čisticí režim Daily Clean – každodenní komplexní čištění 

Vizuální senzor tlaku – rozsvítí se a zastaví pulzace, pokud při čištění příliš tlačíte

SENZOR TLAKU ZUBNÍHO KARTÁČKU ORAL-B PRO 1000

Vizuální senzor tlaku na elektrickém zubním kartáčku Oral-B PRO 1000 se rozsvítí, aby vás upozornil, že při čištění příliš tlačíte. Nadměrný tlak může způsobit podráždění dásní nebo jejich poranění. Senzor tlaku je proto ideální funkcí pro lepší čištění.

ČASOVAČ ZUBNÍHO KARTÁČKU ORAL-B PRO 1000

Praktický časovač zabudovaný v rukojeti zubního kartáčku vás každých 30 vteřin upozorní, že je čas zaměřit se na další kvadrant ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček vás také upozorní, až uplynou 2 minuty, které pro čištění zubů doporučují zubní lékaři.

VYZKOUŠEJTE 6 DOKONALÝCH ŘEŠENÍ S 1 ZUBNÍM KARTÁČKEM

Oral-B nabízí širokou škálu náhradních kartáčkových hlav, abyste si vybrali tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 1000 je kompatibilní s celou řadou kartáčkových hlav Oral-B, takže pokaždé získáte čistotu, jakou potřebujete. Nezapomeňte kartáčkovou hlavu vyměňovat pravidelně každé tři měsíce, jak doporučují zubní lékaři, nebo dříve, pokud se vlákna opotřebují nebo vyblednou. Jedině tak si zajistíte vysokou úroveň čistoty ústní dutiny.

Jak se technologie elektrického zubního kartáčku Oral-B liší od běžného manuálního zubního kartáčku?
Elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 1000 má design inspirovaný profesionálními nástroji, vyčistí precizně každý zub a odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

Jaké lze nastavit režimy čištění a jak se od sebe liší?
Elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 1000 nabízí čisticí režim Daily Clean. Režim Daily Clean pro každodenní čištění využívá 3D technologii čištění a je ideální pro základní, každodenní čištění.

Se kterými náhradními kartáčkovými hlavami ho lze používat?
S elektrickým zubním kartáčkem Oral-B PRO 1000 jsou kompatibilní všechny tyto kartáčkové hlavy Oral-B: CrossAction, TriZone, FlossAction, 3DWhite, Precision Clean, Sensitive, Dual Clean, PowerTip a Ortho.

Jaký má význam senzor tlaku?
Při správném čištění je důležité, abyste si zuby a dásně čistili šetrně. Vizuální senzor tlaku vás upozorní, jakmile budete při čištění příliš tlačit. Rozsvítí se a zastaví pulzace, což pomáhá chránit dásně.

Jak dlouho vydrží elektrický zubní kartáček PRO 1000 nabitý?
Plně nabitý elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 1000 vydrží při pravidelném používání nabitý až 7 dní. Pokud chcete, aby si baterie zubního kartáčku uchovala svou maximální kapacitu, nechte kartáček zcela vybít. Pro ty nejlepší výsledky tento postup opakujte alespoň každých šest měsíců.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.