Zubní kartáček pomocí umělé inteligence pozná váš vlastní styl čištění a každý den vás dovede k těm nejlepším výsledkům.Unikátní kulatá kartáčková hlava Oral-B obklopí každý zub a zajišťuje špičkovou čistotu a zdravější dásně.*

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkemVizuální senzor tlaku se rozsvítí červeně, pokud při čištění příliš tlačíte, a rychlost zubního kartáčku se okamžitě sníží, což chrání dásně.Senzory pohybu sledují při čištění přesnou polohu zubního kartáčku GENIUS X a umožňují tak aplikaci Oral-B poskytovat k čištění zpětnou vazbu v reálném čase.

Navrženo ve spolupráci se zubními lékaři pro špičkovou čistotu*

Kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby čistily lépe než manuální zubní kartáček. Extra měkká vlákna Sensi Ultrathin, ideální pro citlivé dásně.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

To nejlepší pro vás, každý den

Šetrně čistí zuby pro zářivější a zdravější úsměv.

Cestovní nabíjecí pouzdro s USB portem

Prémiové cestovní pouzdro s duální USB nabíječkou, abyste mohli na cestách nabíjet současně zubní kartáček a chytrý telefon.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.

star
star
5/5 (8)
 • Hodnota:
  rating
  rating
  5/5
 • Kvalita:
  rating
  rating
  5/5
100% uživatelů doporučilo tento produkt

Vaší polohy:
praha
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/12/2019

Super čištění

Mám ráda moderní a inovativní produkty, které život zpříjemňují a zároveň ulehčují. Tušila jsem, že s tímto produktem nesáhnu vedle. Elektrické kartáčky obecně jsou pro mě jeden velký zázrak, který se s manuálním čištěním nedá vůbec srovnat. Tento kartáček mě nadchl pro svůj krásný vzhled, praktičnost, obsah balení (supercestovní balení) a samozřejmě technologii, která si poradí i s opravdu malým množstvím pasty, kterou díky tisícům kmitů maximálně napění, a zuby se tak krásně a efektivně vyčistí. Kartáček je možné spárovat s aplikací, která funguje na iOS i Androidu. Díky aplikaci tak vidíte, jaká místa jste si nevvčistili úplně ideálně a na co se je potřeba ještě zaměřit. Kartáček umožňuje 6 čistících režimů čištění vč. třeba i masáže dásní či vyčištění jazyka. Na kartáčku je senzor, který ukazuje jak moc intenzivně si zuby čistíte a jak moc na ně při čištění tlačíte, což je super. Obecně musím říci, že toto je fakt vychytávka, která Vám zaručí opravdu intenzivní a velice efektivní vyčištění chrupu a zároveň Vás tato pravidelná aktivita s tímto kartáčkem začne i bavit.

Ano, tento produkt doporučuji!

Vaší polohy:
Praha
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/10/2019

Kartáček mohu jedině doporučit!

Od prvního použití elektrického kartáčku Oral-B Genius X 20000N jsem poznala, že mám v rukou zařízení, které oplývá nejmodernějšími technologiemi za účelem efektivního čištění zubů, dásní, jazyka a v neposlední řadě mezizubních prostor. Výkon samotného kartáčku z hlediska současné rotace a pulsace (tedy 3D čištění) je tak intenzivní, že i za použití minimálního množství zubní pasty vytvoří v ústech příjemnou pěnu, která se dostane do všech mezizubních prostor a zároveň zajistí, že mám krásně čerství dech. Jelikož trpím krvácením dásní obávala jsem se, že 65 000 tisíc kmitů způsobí jejich ještě větší podráždění a kartáček bude pro mě nepoužitelný. Byla jsem ovšem příjemně překvapena jelikož konce a jemnost štětin byla od výrobců navržena tak dokonale, že ke krvácení dásní již vůbec nedochází (velice oceňuji!). K dispozici je také hned 6 čistících režimů od každodenního čištění, leštění zubů po masáž dásní či odstranění bakterií z jazyka. Citlivě navržený tlakový senzor jen podtrhuje dokonalé vlastnosti tohoto kartáčku. Za příjemné bonusy beru krásný design přičemž není možné, aby někam zatekla voda či pasta. Originální balení, které mi umožní nabíjet nejen samotný kartáček, ale třeba i mobilní zařízení. Výdrž kartáčku na jedno nabytí přes jeden týden (při čištění 2x denně cca 3 minuty). Ke kartáčku lze také použít samozřejmě aplikaci přímo od Oral B, která je dostupná pro platformy OS Android i iOS. Aplikace mi umožní po spárování přes bluetooth nastavení barevného podsvícení, motivaci k čištění (oceňuji u svých dětí), režimů čištění a mnoho dalšího. Po prvním čištění mi kartáček naskenoval zuby a při dalším čištění ukazuje pozici kde se právě nachází hlavice kartáčku a jestli jsem na daném místě čistila dostatečně. Nutno přiznat, že v tomto případě se mi několikrát stalo, že pozice ne vždy úplně odpovídala tomu kde jsem opravdu v ústech byla takže v tomto směru je prostor pro zlepšení (u iOS se mi pozice nezobrazuje, vyřeší nejspíše aktualizace aplikace).

Ano, tento produkt doporučuji!

Vaší polohy:
Praha
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
11/07/2019

NEJLEPŠÍ INVESTICE DO ZDRAVÉHO CHRUPU

Kartáček mám asi měsíc a půl. Má nádherný design,v koupělně má svoje místo.Balení také obsahuje cestovní balení,což hodně oceňuji protože často nespím doma tak jen kartáček vezmu cvaknu do krásné krabičky a můžu jít. Cestovní balení je i také zároveň nabiječka.Nefunguje ale bez el.přípojky.Co mě ale opravdu přimělo a přesvědčilo je jeho ,,umělá inteligence''. Stáhnete si aplikaci ORALB,kde je náhled zubů a Vy když si čistíte zuby tak Vám to snímá kde jste už čistili nebo kde naopak vynecháváte a tak Vás kartáček učí správné zubní hygieně.Také má tlakový sensor ,takže červeně zasvítí když při čištění příliš tlačíte. Ze začátku to byl nezvyk a musela jsem čistit na jemný program,protože jsem měla pocit že by to doslova vyčistí ven i plombu :-))Ale hned po prvním čištění jsem cítila jak jsou zuby hladké,čisté a dokonce mi přijdou i světlejší.Můžete si pak dokoupit různé hlavice pro různé programy,které kartáček nabízí,ale já zatím zůstávám u jemného čištění. Neumím si už představit čištění klasickým kartáčkem, ten rozdíl ve vyčištění je opravdu obrovský. Jediné mínus je trošku hlučnost ale po 3.tím čištění jsem si na to zvykla.

Ano, tento produkt doporučuji!