Zubní kartáček pomocí umělé inteligence pozná váš vlastní styl čištění a každý den vás dovede k těm nejlepším výsledkům.Unikátní kulatá kartáčková hlava Oral-B obklopí každý zub a zajišťuje špičkovou čistotu a zdravější dásně.*

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkemVizuální senzor tlaku se rozsvítí červeně, pokud při čištění příliš tlačíte, a rychlost zubního kartáčku se okamžitě sníží, což chrání dásně.Senzory pohybu sledují při čištění přesnou polohu zubního kartáčku GENIUS X a umožňují tak aplikaci Oral-B poskytovat k čištění zpětnou vazbu v reálném čase.

Navrženo ve spolupráci se zubními lékaři pro špičkovou čistotu*

Kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby čistily lépe než manuální zubní kartáček. Extra měkká vlákna Sensi Ultrathin, ideální pro citlivé dásně.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

To nejlepší pro vás, každý den

Šetrně čistí zuby pro zářivější a zdravější úsměv.

Cestovní nabíjecí pouzdro s USB portem

Prémiové cestovní pouzdro s duální USB nabíječkou, abyste mohli na cestách nabíjet současně zubní kartáček a chytrý telefon.

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.

star
star
4.31/5 (13)
 • Hodnota:
  rating
  rating
  4.08/5
 • Kvalita:
  rating
  rating
  4.38/5
92% uživatelů doporučilo tento produkt

Vaší polohy:
Praha
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
10/04/2019

Spokojenost

Jsem pokojen, zuby mam ciste. Aplikace pomuze lidem motivovat pri cisteni zubu a to ocenuji. Sensor tlaku super. Doporucuji mekci hlavice.

Ano, tento produkt doporučuji!

Vaší polohy:
Praha
star
star
10/04/2019

Rychle cisteni

Kartacek na opravdu rychle cisteni, oproti manualu ale vice drsny. Sensor a aplikace fungovaly dobre.

Ano, tento produkt doporučuji!

Vaší polohy:
Praha
star
star
10/04/2019

Skvele fungujici kartacek

Kartacek funguje bajecne. Aplikace propracovana skvele i pro deti.Do mezizubnich prostor se dokonale nedostane. Tlakovy sensor funguje. Kazdy clovek ma jinou citlivost, a proto je dobre ze lide maji ke koupi tolik druhu hlavic.

Ano, tento produkt doporučuji!