Kulatá hlava čistí lépe

Kulatá hlava Oral-B kopíruje tvar každého zubu lépe než běžný manuální zubní kartáček. Výsledkem jsou čistější zuby a zdravější dásně.

 

Bělejší zuby od prvního dne

Jemně bělí zuby už od prvního dne díky lešticí vložce, která drží zubní pastu a aplikuje ji tam, kde je k odstranění povrchových skvrn zapotřebí.

 

Chrání dásně

Regulace tlaku snižuje rychlost čištění a indikátor SmartRing vás upozorní, pokud budete na kartáček příliš tlačit.

 

100% pokrytí s funkcí detekce polohy

Jediný zubní kartáček, který vidí, kde čistíte, a vede vás tak, abyste žádnou část ústní dutiny nevynechali. Čištění je proto opravdu důkladné.

 

Přizpůsobte čištění svým potřebám

Pomocí šesti režimů čištění a LED indikátoru SmartRing s 12 barvami si kartáček nastavte podle sebe.

 

Až dva týdny čištění na jedno nabití

Oral-B Genius 8000N má moderní lithium-iontovou baterii, takže vydrží nabitý až 14 dní. Nabíječku tak můžete klidně nechat doma i při cestě na dovolenou.

 

Kartáčkové hlavy navržené ve spolupráci se zubními lékaři

Vyměnitelné kartáčkové hlavy Oral-B jsou navrženy tak, aby je šlo bez problému nasadit na váš zubní kartáček. Mají řadu speciálních funkcí, takže přinášejí úžasné výsledky. Zaoblené konce jsou například šetrnější k dásním, zkosená vlákna lépe čistí mezizubní prostory a ultra tenká vlákna UltraThin zajišťují extra jemné čištění.

Nejčastěji doporučovaný zubními lékaři*

Zubní kartáčky Oral-B vznikají ve spolupráci se zubními lékaři, kteří zároveň tuto značku doporučují na celém světě nejčastěji. Poznejte sami novou úroveň péče o ústní dutinu od Oral-B.

* na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech z roku 2014, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny

PODROBNOSTEM O PRODUKTU

Hodnocení a recenze

​V této části mohou spotřebitelé, jako jste vy, vyjadřovat své vlastní názory a komentáře.Společnost Oral-B neručí za přesnost zde uvedených prohlášení nebo tvrzení o výrobcích, ani nepodporuje názory vyjádřené v této části.

star
star
1/5 (1)
 • Hodnota:
  rating
  rating
  1/5
 • Kvalita:
  rating
  rating
  1/5
0% uživatelů doporučilo tento produkt

Vaší polohy:
Praha
Hodnota:
rating
rating
Kvalita:
rating
rating
star
star
08/16/2020

Hrůza

Aplikace vůbec nefunguje. Už po 10 s napíše chybovou hlášku, že si nečistím zuby déle, jak 30 s. Poloha kartáčku se téměř nesnímá a tudíž dochází ke zdlouhavému čištění na jednom místě. A to nemluvim o připojení k telefonu, které trvá asi tejden. Také mě zaráží že v manuálu tohoto výrobku uvádí, že nezaručují spolehlivé spojení a konzistentní fungování funkcí.Takže v součtu si koupíte drahý kartáček, kde máte nějakou podporu v podobě aplikace, která nefunguje a výrobce za to nenese žádnou odpovědnost. Moc pěkný.

Ne, tento výrobek nedoporučuji.