DĚTI

Graf srovnání dětských zubních past

Dětská zubní pasta article banner
SDÍLEJTE

Hledání správné dětské zubní pasty pro vaše dítě

Bez ohledu na to, jak staré je vaše dítě, společnost Oral-B nabízí zubní pastu, která jim pomůže včas získat dobré návyky při čištění zubů. V tomto článku rozebereme výběr našich nejlepších zubních past pro děti a podíváme se na to, která pasta je pro potřeby vašeho dítěte nejlepší.

Zubní pasta pro kojence:

Zubní pasta Oral-B Baby 0-2 Years s Medvídkem Pú je navržena speciálně pro kojence a batolata ve věku 0–2. Je navržena tak, aby jemně čistila rostoucí mléčné zuby a choulostivé dásně. Děti si navíc zamilují ovocnou příchuť bez cukru.

Batolata a malé děti:

Pro děti od 3 let doporučujeme zubní pastu Oral-B Kids 3+ Cars nebo Frozen. Je bez cukru a její složení bylo upraveno tak, aby se bral ohled na obsah fluoridu pro odpovídající věk a byla zajištěna ochrana zubů před kyselinami z cukrů obsažených v běžných potravinách. Dodávají se ve 3 jedinečných příchutích: Bubblemint, Blue Ice a Mint Mint. Navíc jsou na tubách vyobrazeny oblíbené dětské postavičky z Disneyho pohádek Ledové království nebo Auta.

Děti:

Pro větší děti od 6 let je nejlepší zubní pastou Oral-B Junior 6+. Byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři, aby pomáhala předcházet kazům tím, že chrání zuby před kyselinami z každodenních cukrů. Obsahuje úroveň fluoridu, která je přiměřená danému věku a pomáhá chránit sklovinu. Zubní pasta je dodávána v jemné mátové příchuti určené pro větší děti.