DĚTI

Graf srovnání dětských zubních past

SDÍLEJTE

Hledání správné dětské zubní pasty pro vaše dítě

Bez ohledu na to, jak staré je vaše dítě, společnost Oral-B nabízí zubní pastu, která jim pomůže včas získat dobré návyky při čištění zubů. V tomto článku rozebereme výběr našich nejlepších zubních past pro děti a podíváme se na to, která pasta je pro potřeby vašeho dítěte nejlepší.

Zubní pasta pro kojence:

Zubní pasta Oral-B Baby 0-2 Years s Medvídkem Pú je navržena speciálně pro kojence a batolata ve věku 0–2. Je navržena tak, aby jemně čistila rostoucí mléčné zuby a choulostivé dásně. Děti si navíc zamilují ovocnou příchuť bez cukru.

Batolata a malé děti:

Pro děti od 3 let doporučujeme zubní pastu Oral-B Kids 3+ Cars nebo Frozen. Je bez cukru a její složení bylo upraveno tak, aby se bral ohled na obsah fluoridu pro odpovídající věk a byla zajištěna ochrana zubů před kyselinami z cukrů obsažených v běžných potravinách. Dodávají se ve 3 jedinečných příchutích: Bubblemint, Blue Ice a Mint Mint. Navíc jsou na tubách vyobrazeny oblíbené dětské postavičky z Disneyho pohádek Ledové království nebo Auta.

Děti:

Pro větší děti od 6 let je nejlepší zubní pastou Oral-B Junior 6+. Byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři, aby pomáhala předcházet kazům tím, že chrání zuby před kyselinami z každodenních cukrů. Obsahuje úroveň fluoridu, která je přiměřená danému věku a pomáhá chránit sklovinu. Zubní pasta je dodávána v jemné mátové příchuti určené pro větší děti.