Proč začít používat elektrický zubní kartáček Oral-B?

Kulatá kartáčková hlava čistí lépe.*
Ideální tvar na prvotřídní vyčištění.*
Když si čistíte zuby elektrickým zubním kartáčkem Oral-B, děláte toho pro zdraví své ústní dutiny mnohem více než s manuálním zubním kartáčkem. Odstraňuje více zubního plaku a lépe čistí mezizubní prostory. Pomáhá lépe pečovat o dásně. To vše jediným stiskem tlačítka. Zubní kartáčky Oral-B odstraňují v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem až o 100 % více zubního plaku. Začněte používat Oral-B a ucítíte ten rozdíl.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem
CO SE ŘÍKÁ O ZUBNÍM KARTÁČKU ORAL-B GENIUS.
NAJDĚTE SI SVŮJ ELEKTRICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK ORAL-B
Na co ještě čekáte?
Objevte svůj ideální zubní kartáček Oral-B.

Přizpůsobte si čištění podle svých potřeb

Oral-B nabízí celou řadu vyměnitelných kartáčkových hlav pro vaše konkrétní potřeby v ústní hygieně. Všechny kartáčkové hlavy Oral-B zaručují špičkové výsledky.* Jsou inspirované nástroji zubních lékařů a klinicky testované. Kartáčkové hlavy Oral-B jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Oral-B.**
STÁLE NEJSTE PŘESVĚDČENI?
V hodnocení průzkumu z roku 2014, který porovnával účinnost elektrického zubního kartáčku s účinností manuálního, dospěla nezávislá nezisková organizace Cochrane Collaboration k závěru, že elektrické zubní kartáčky – jako je například elektrický zubní kartáček Oral-B s oscilační a rotační technologií – redukovaly zubní plak a zánět dásní mnohem účinněji než manuální zubní kartáčky, a to jak z krátkodobého, tak z dlouhodobého hlediska.