Oral-B GENIUS v růžovozlaté

BĚLEJŠÍ ZUBY UŽ OD 1. DNE A ZDRAVĚJŠÍ DÁSNĚ*
Představujeme elegantní a chytrý systém čištění zubů od Oral-B. Pod růžovozlatým exteriérem se ukrývá elektrický zubní kartáček vyvinutý pro potěšení smyslů i inteligence. Unikátní kartáčková hlava s lešticí vložkou, bělicí režim čištění i speciální program v aplikaci vám ve společné interakci zajistí ten nejkrásnější úsměv.
SAMÁ KRÁSA, SAMÝ ÚSMĚV: SEZNAMTE SE S HEATHER KNIGHT
*bělí zuby odstraňováním povrchových skvrn; zdravější dásně v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem
NÁŠ NEJCHYTŘEJŠÍ ZUBNÍ KARTÁČEK PRO BĚLEJŠÍ ÚSMĚV

Bělicí kartáčková hlava: Díky speciální lešticí vložce budou vaše zuby bělejší od prvního dne používání. Vlákna se zaoblenými konci jsou jemná k zubům i dásním.

Bělicí režim čištění: Bělicí režim je jedním ze 6 režimů čištění, které zubní kartáček nabízí. Optimalizuje čištění tak, aby vám na tváři vykouzlil ten nejbělejší úsměv.

Program bělení zubů: Po spojení s aplikací Oral-B vám systém bude radit, jak si čistit zuby tak, aby byly zářivě bílé.

CESTUJTE CHYTŘEJI
Se zubním kartáčkem GENIUS můžete být styloví i na cestách díky chytrému cestovnímu pouzdru s detaily v růžovozlaté barvě. Pouzdro dokáže nabíjet z jedné zásuvky zároveň váš zubní kartáček i chytrý telefon. Nemusíte se tak bát, že byste zůstali bez nabité baterie.
KOUPIT ZUBNÍ KARTÁČEK Z INOVATIVNÍ ŘADY ORAL-B GENIUS
Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě. Pořiďte si některý model z našeho sortimentu elektrických zubních kartáčků ještě dnes.