Elektrické zubní kartáčky s konektivitou Bluetooth

INTELIGENTNÍ. REVOLUČNÍ.
NOVÝ ORAL-B GENIUS 9000
Je to tak pokrokový zubní kartáček, že vám pomůže čistit si zuby přesně tak, jak doporučují zubní lékaři. Senzor tlaku vás upozorní, pokud budete na zuby při čištění příliš tlačit. Kulatá kartáčková hlava – inspirovaná profesionálními nástroji na čištění zubů. A technologie detekce polohy, abyste nikdy  žádnou zónu ústní dutiny nevynechali. Se zubním kartáčkem GENIUS si budete jistí, že získáte špičkovou čistotu ústní dutiny.*
FUNKCE

Oral-B GENIUS představuje inteligentní systém čištění, který vám pomůže čistit zuby tak, jak doporučují zubní lékaři. 

Detekce polohy: Nejrevolučnější funkce zubních kartáčků Genius. Jakmile se váš chytrý telefon s aplikací Oral-B propojí se zubním kartáčkem GENIUS, začne používat technologii na rozpoznání obličeje a provede vás čištěním jednotlivých segmentů ústní dutiny.

Senzor tlaku: Váš zubní lékař chce, abyste při čištění zubů vyvíjeli přesně ten správný tlak. Oral-B GENIUS vás vizuálně upozorní, pokud budete na zuby příliš tlačit.

Kulatá kartáčková hlava: Unikátní kulatá hlava zubního kartáčku Oral-B GENIUS je inspirována profesionálními nástroji na čištění zubů. Díky svému kulatému tvaru obklopí každý zub, a vyčistí  proto  důkladněji.

Časovač: Upozorní vás, jakmile dosáhnete správné doby čištění, aby byly výsledky co nejlepší.

NOVÁ APLIKACE ORAL-B
Váš zubní kartáček se prostřednictvím technologie Bluetooth propojí s aplikací Oral-B, aby vám pomohl zlepšit návyky v ústní hygieně.
Pro iOS a Android k dispozici zdarma

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Cestovní pouzdro má elegantní design a kompaktní tvar, aby mohlo všude cestovat s vámi. Je tak inovativní, že dokonce dokáže nabíjet váš mobilní telefon a elektrický zubní kartáček najednou.

Držák na zrcadlo uchytí  ve správné pozici váš telefon, který pak může dobře zobrazovat funkce aplikace Oral-B. Aplikace vás upozorní, jakmile budete při čištění příliš tlačit a provede vás jednotlivými segmenty ústní dutiny.

PŘÍBĚH

Jako stylistka dokáže vykouzlit zázraky pomocí kosmetických štětců a kartáčků, ale dobře ví, že zářivě bílý úsměv nepřekoná vůbec nic. Proto všem svým klientkám říká o jiném typu kartáčku, kartáčku s kulatou hlavou – zubním kartáčku Oral-B GENIUS. Podívejte se na její příběh.

NAKUPOVAT ELEKTRICKÉ ZUBNÍ KARTÁČKY

Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě. Vyberte si z celé naší nabídky elektrických zubních kartáčků ještě dnes.