Aplikace Oral-B

Technologie detekce polohy

80 % lidí se nevěnuje čištění alespoň jedné zóny své ústní dutiny dostatečně dlouhou dobu.*

Technologie detekce polohy u zubních kartáčků Oral-B GENIUS sleduje ve spolupráci s aplikací Oral-B 4.1 polohu zubního kartáčku v ústech a ukáže vám, jak si stejně a rovnoměrně vyčistit všechny zóny ústní dutiny.*

*Údaje v evidenci, studie sledování pohybu P&G Motion Tracking Study

Osvojte si v ústní hygieně ty správné návyky

​Propojení aplikace Oral-B se zubním kartáčkem Oral-B s technologií Bluetooth pomáhá motivovat správné návyky v ústní hygieně, což zase představuje určující část úspěchu při návštěvě zubního lékaře. Průzkumy ukazují, že uživatelé manuálních zubních kartáčků si zuby v průměru čistí méně než 60 vteřin. Data získaná z aplikace ukazují, že průměrná doba čištění zubním kartáčkem propojeným s aplikací činí 2 minuty a 27 vteřin na jedno čištění,* což překračuje zubními lékaři doporučované 2 minuty.

Uživatelé manuálních zubních kartáčků navíc při čištění vyvíjejí na zuby až dvakrát větší tlak, což je mnohem více, než je ke správnému čištění nutné. Až 93 % lidí, kteří při čištění na zuby nadměrně tlačili, vyvíjený tlak díky systému vedení Oral-B omezilo. Doba čištění při nadměrném tlaku se zkrátila až o 88 %.*

*Údaje v evidenci, Google Analytics 2015

Odemkněte úsměvy pomocí FunZone Oral-B
Oral-B FunZone je novou součástí aplikace Oral-B. Pomůže vám čistit si zuby podle doporučení zubaře, se zábavným systémem odměn, který odemyká působívé fotografické filtry, jak je znáte z oblíbených sociálních sítí a aplikací.
Řešení určitých problémů v ústní hygieně nebo stanovení nových cílů
Můžete je nazývat „léčebné režimy“ nebo „cesty ke zlepšení“. Zubní kartáček GENIUS lze také nastavit tak, aby pomáhal v těchto oblastech: boj se zubním plakem, bělení zubů, zdraví dásní a komplexní péče o rovnátka.
Proč je pro vás zubní kartáček Oral-B Genius vhodný?
Zjistěte více o funkcích a výhodách zubního kartáčku Oral-B Genius 9000, které pomáhají čistit zuby tak, jak doporučuje zubní lékař.
Jak používat zubní kartáček Oral-B Genius a aplikaci?
Tento výukový program vám ukáže, jak používat aplikaci Oral-B a funkci detekce polohy.
Zubní lékař vám může čištění nastavit přímo na míru.
Kdo zná vaši ústní dutinu lépe než váš zubní lékař? Je to právě on nebo ona, kdo například nejlépe ví o místech, která potřebují zvláštní pozornost. Takže vzhledem k jeho/její důvěrné znalosti vaší ústní dutiny vám dokáže nastavit postup čištění, včetně režimu a doby čištění, tak, abyste si osvojili návyky, které jsou pro vás nejlepší.

Pro iOS a Android k dispozici zdarma

Více informací o zubních kartáčcích Oral-B SmartSeries najdete na naší produktové stránce, kde je také můžete porovnat s dalšími výrobky Oral-B.
Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou registrované ochranné známky společnosti Bluetooth SIG, Inc. a Oral-B je používá na základě licence. Další ochranné známky nebo registrované názvy jsou vlastnictvím příslušných majitelů.