Zubní pasty a ústní vody

NAJDĚTE SI TU PRAVOU

Zubní pasta nebo ústní voda? V široké nabídce Oral-B najdete vše, co k potřebujete k udržení čisté a zdravé ústní dutiny. Zjistěte, která zubní pasta a ústní voda vám sedí nejlépe a dopřejte si zdravější a bělejší úsměv.

Zubní pasty Oral-B snižují podráždění dásní a pomáhají k obnovení zubní skloviny

Zubní pasty Oral-B působí na vaše dásně antibakteriálním účinkem. Chrání vaše zuby před erozí způsobenou kyselinami a podle výsledků laboratorní studie pomáhá obnovovat zubní sklovinu už za 2 týdny.

ZUBNÍ PASTA ORAL-B GUMLINE PURIFY

Dásně jsou základem zdravé ústní dutiny. Postarejte se o své dásně: neutralizujte zubní plak díky inovativním řešením pro dásně od Oral-B. Zdravější dásně, takže zdravější ústní dutina – už od 1. dne*

KOUPIT ZUBNÍ PASTU
*v porovnání s běžnou zubní pastou a při pravidelném používání

ZUBNÍ PASTA ORAL-B PRO CITLIVÉ ZUBY A DÁSNĚ

Zubní pasta Oral-B Professional Gum & Enamel Pro-Repair je ideální volbou pro citlivé zuby. Její unikátní technologie ActivRepair má zároveň antibakteriální účinek a chrání zuby před erozí způsobenou kyselinami. Tato zubní pasta navíc snižuje podráždění dásní a pomáhá obnovovat zubní sklovinu už za 2 týdny.*

  • Naše řada prémiových zubních past se zaměřuje také na linii dásní, kde se často usazuje hůře odstranitelný zubní plak.
  • Zubní pasta Pro-Repair má jemnější příchuť a hladkou konzistenci pro pohodlné čištění.
  • Obsahuje zvýšenou hladinu ochlazující látky, která zaručuje dlouhotrvající pocit svěžesti a čistoty i dlouho po čištění zubů.
KOUPIT ZUBNÍ PASTU
*podle výsledků laboratorní studie u oslabené zubní skloviny

ZUBNÍ PASTA ORAL-B PRO DLOUHOTRVAJÍCÍ SVĚŽEST

Zubní pasta Oral-B Gum & Enamel Repair zklidňuje dásně a pomáhá k obnovení zubní skloviny již po dvou týdnech používání*.

  • Zubní pasta Gum & Enamel Repair má svěží mátovou příchuť a hladkou konzistenci pro pohodlné čištění.
  • Zubní pasta obsahuje oxid křemičitý, který šetrně odstraňuje skvrny na zubech a zabraňuje jejich dalšímu vzniku a usazování.
  • Příchuť a konzistence zubní pasty pomáhá udržet dlouhotrvající svěžest po čištění zubů.
KOUPIT ZUBNÍ PASTU

*podle výsledků laboratorní studie u oslabené zubní skloviny

ÚSTNÍ VODY ORAL-B

Od profesionálního čištění po bělení zubů a osvěžení ústní dutiny – v rodině Oral-B najdete to, co bude vyhovovat vašim potřebám v ústní hygieně.
KOUPIT ÚSTNÍ VODU

POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM ZUBNÍ PASTY?

Existuje tolik různých druhů zubních past, že může být trochu náročné vybrat si mezi nimi tu, která vám bude nejlépe vyhovovat a pomůže vám s tím, co od ní žádáte. Při výběru zubní pasty se naštěstí můžete spolehnout na odborníky z Oral-B. Sepsali jsme článek, který vám pomůže rozhodnout, jaká zubní pasta je pro vás ta pravá.
SLOŽENÍ
Jsme rádi, že navštěvujete naše webové stránky, kde se dozvíte více o přísadách, které se používají v zubní pastě, a proč je používáme.