Zubní pasty a ústní vody pro zdravější a bělejší zuby

Najděte tu pravou zubní pastu a ústní vodu.
Ve své široké řadě zubních past a ústních vod vám Oral-B nabízí vše, co potřebujete, aby byla vaše ústní dutina stále čistější* a spokojenější. Od komplexního čištění zubů na profesionální úrovni po bělení a osvěžení ústní dutiny – mezi výrobky Oral-B najdete ty, které budou vašim potřebám v ústní hygieně vyhovovat.

*a kizárólag fogkrémmel történő fogmosáshoz képest

Oral-B Professional Gum & Enamel Pro-Repair
Postarejte se o citlivé zuby, problémy dásní a oslabenou zubní sklovinu s řadou Oral-B Professional Gum & Enamel Pro-Repair. Tato řada prémiových zubních past s technologií ActivRepairTM prokazatelně pomáhá snižovat podráždění dásní a obnovovat zubní sklovinu už za 2 týdny.* Oral-B Gum & Enamel Pro-Repair, která je k dispozici v několika variantách, má dvojí účinek: posiluje zuby a zlepšuje zdraví dásní.

*podle výsledků laboratorní studie u oslabené zubní skloviny
Blend-a-med Complete
Vyčistěte si celou ústní dutinu a udržujte si po celý den svěží dech s řadou Blend-a-med Complete. Zkombinujte osvědčenou účinnost zubní pasty a ústní vody Complete. Získáte svěží dech a ochranu pro celou ústní dutinu.
Potřebujete pomoc s výběrem zubní pasty?
Mezi tolika různými druhy zubních past, které jsou k dostání, může být výběr té pravé poněkud náročný. Naštěstí jsme pro vás našli článek, který vám pomůže rozhodnout.