Příslušenství k zubním kartáčkům - pro zlepšenou péče o ústní dutinu
oral-b products
ovelay
oral-b products
headerfirst headersecond headersecond
   
Arrow Left Zpět do vyhledavače
   
oral-b products
buynowheaderfirst buynowheadersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
Příslušenství k zubním kartáčkům

Heslo "příslušenství k zubním kartáčkům" může zahrnovat díly pro akumulátorové nebo bateriové zubní kartáčky, jako jsou například náhradní kartáčkové hlavy nebo baterie. Může také obsahovat speciální technické prvky nebo speciální zubní kartáčky, které zlepšují celkovou hygienu ústní dutiny. Poraďte se o vhodném příslušenství se svým zubním lékařem.

Speciální příslušenství k zubním kartáčkům, které může zlepšit péči o vaši ústní dutinu:

  • Čističe jazyka. Některé zubní kartáčky mají speciálně upravenou zadní část kartáčkové hlavy, která funguje jako čistič jazyka. Čištění jazyka přispívá k lepší hygieně ústní dutiny, protože se při něm odstraní více bakterií způsobujících zubní plak.
  • Dentální párátka. Některé zubní kartáčky mají v rukojeti malá mezizubní párátka.
  • Pulzující vlákna. Zubní kartáček Oral-B Pulsar je unikátním typem manuálního zubního kartáčku s kartáčkovou hlavou, která je citlivá na tlak a při čištění pulzuje. Toto nevšední provedení pomůže odstranit zbytky jídla a také stimuluje dásně.

Někdy se do kategorie příslušenství k zubním kartáčkům zahrnují i speciální zubní kartáčky, které lze používat jako doplněk k běžnému zubnímu kartáčku pro ošetření problematických míst. Jedním z příkladů je ortodontický zubní kartáček, jehož vlákna ve tvaru písmene V vyčistí zuby okolo zubních rovnátek a jiných dentálních pomůcek.

oral-b products
buynowheaderfirst
Články, které pro vás mohou být užitečné

oral-b products
buynowheaderfirst
Doporučované výrobky

Zjistit více
Zubní kartáček Oral-B 3D White
Koupit nyní
Zjistit více