Manuální zubní kartáčky
oral-b products
ovelay
oral-b products
headerfirst headersecond headersecond
   
Arrow Left Zpět do vyhledavače
   
oral-b products
buynowheaderfirst buynowheadersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
Manuální zubní kartáčky

Až najdete zubní kartáček vyhovující vašim potřebám, bude pro vás každodenní čištění zubů příjemnější - a účinnější. Poraďte se se zubním lékařem o správné technice čištění zubů manuálním zubním kartáčkem a o typu zubního kartáčku, který potřebujete.

Způsobem, jak se přesvědčit, že máte nejlepší zubní kartáček vyhovující vašim potřebám, je poznat různé typy kartáčkových hlav. Kartáčková hlava je horní část zubního kartáčku, na niž jsou připevněna vlákna.

Mezi speciální typy kartáčkových hlav patří:

Zahnutá.
Zahnutá kartáčková hlava pomáhá dosáhnout na vnitřní stranu zubů, a to zejména na vnitřní stranu dolních a horních předních zubů. Tato místa mohou být u některých lidí náchylná na vznik zubního kamene, protože běžná kartáčková hlava na ně nemusí dosáhnout.

Kompaktní nebo plná velikost kartáčkové hlavy.
Kompaktní kartáčková hlava je menší než hlava nezmenšená a má méně vláken. Podle některých uživatelů, zejména těch s malými ústy, se kompaktní kartáčkové hlavy snadněji používají. Budete si také moci vybrat kartáčky s ergonomickou rukojetí nebo protiskluzovou úpravou rukojeti, které se lépe drží. K dispozici jsou také kartáčkové hlavy s různým uspořádáním vláken, která čistí okolo zubů nebo mezi zuby v závislosti na vašich problematických oblastech. Vždy používejte zubní kartáček s měkkými vlákny a pokud trpíte na ustupující dásně, zvažte zubní kartáček s extra měkkými vlákny.

oral-b products
buynowheaderfirst
Články, které pro vás mohou být užitečné

oral-b products
buynowheaderfirst
Doporučované výrobky

Zjistit více
Zubní kartáček Oral-B 3D White Fresh

Zjistit více
Zubní kartáček Oral-B 3-Effect Classic