Jak vybrat elektrický zubní kartáček?
oral-b products
ovelay
oral-b products
headerfirst headersecond headersecond
   
Arrow Left Zpět do vyhledavače
   
oral-b products
buynowheaderfirst buynowheadersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
Jak vybrat elektrický zubní kartáček

Důslednost v péči o ústní dutinu znamená všechno. Nejdůležitější je dodržování pravidelné každodenní rutiny, tj. čistit si zuby dvakrát denně a každý den používat dentální nit.

Když budete používat správný zubní kartáček, bude každodenní hygiena ústní dutiny příjemnější - a účinnější.

Zubní kartáček je individuální záležitost, proto je k dostání v nejrůznějších velikostech a tvarech. Máte-li vetší ústa, možná dáte přednost nezmenšené kartáčkové hlavě. Jsou-li vaše ústa malá, zvolte zubní kartáček s kompaktní kartáčkovou hlavou. Někteří dospělí dokonce dávají přednost dětským zubním kartáčkům, protože s nimi snadněji dosáhnou na zadní zuby.

Manuální zubní kartáček poslouží dobře v případě, že jste v čištění zubů pilní. Stále více lidí však dává přednost elektrickým zubním kartáčkům.

Stejně jako u manuálního zubního kartáčku je nejlepší ten elektrický zubní kartáček, který se vám líbí a který budete používat každý den. Elektrické zubní kartáčky jsou také k dostání v různých velikostech. Kartáčkové hlavy elektrických zubních kartáčků bývají zpravidla menší než běžné hlavy manuálních zubních kartáčků, takže pokud jste takový manuální zubní kartáček používali, může nějakou dobu trvat, než si na elektrický zubní kartáček zvyknete.

Mějte však na paměti, že jednou z výhod menší kartáčkové hlavy je, že dokáže každý jednotlivý zub lépe vyčistit. K dispozici jsou různé druhy kartáčkových hlav, od lešticích až po ty na citlivé zuby. Elektrické zubní kartáčky využívají také řadu různých pohybů kartáčkové hlavy. Oscilačně-rotační technologie je jedinou technologií, u které nezávislí odborníci potvrdili, že odstraňuje zubní plak a snižuje riziko výskytu zánětu dásní lépe než manuální zubní kartáček. Příkladem elektrického zubního kartáčku, který oscilačně-rotační technologii používá, je zubní kartáček Triumph s displejem SmartGuide.

To hlavní je, že pokud si vyberete zubní kartáček správné velikosti a typu, který je vhodný pro vaše ústa i nároky na péči o ústní dutinu, budete si moci zuby vyčistit kompletněji a zabráníte hromadění bakterií a vzniku zubního plaku.

oral-b products
buynowheaderfirst
Články, které pro vás mohou být užitečné

oral-b products
buynowheaderfirst
Doporučované výrobky

Zjistit více
Zubní kartáček Oral-B 3-Effect Natural Fresh
Koupit nyní
Zjistit více