Jak používat akumulátorový zubní kartáček?
oral-b products
ovelay
oral-b products
headerfirst headersecond headersecond
   
Arrow Left Zpět do vyhledavače
   
oral-b products
buynowheaderfirst buynowheadersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
Jak si čistit zuby: elektrický zubní kartáček

Věřte tomu nebo ne, ale řada školáků si nyní nadšeně čistí zuby. A za tento radostný jev můžeme poděkovat akumulátorovému zubnímu kartáčku.

Akumulátorový zubní kartáček se snadno používá - to mu dodává na přitažlivosti. Sice stojí více než manuální zubní kartáček, ale pokud ho pak vaše dítě (nebo vy) nadšeně používá, vyplatí se.

Většina akumulátorových zubních kartáčků funguje v rozmezí 5.000 až 30.000 pohybů za minutu, a proto zabere důkladné vyčištění zubů méně času. Některé z našich akumulátorových zubních kartáčků mají dokonce ještě vyšší výkon.

Při používání akumulátorového zubního kartáčku stačí nanést zubní pastu na kartáčkovou hlavu a držet kartáček v úhlu 45°, jako byste si čistili zuby manuálním zubním kartáčkem. Potom akumulátorový zubní kartáček zapněte a pohybujte s ním od jednoho zubu k druhému. Menší hlavy většiny akumulátorových zubních kartáčků zpravidla vyčistí najednou přibližně jeden zub, záleží to na velikosti vašich zubů. Veďte kartáček podél vnějších a vnitřních ploch a nakonec vyčistěte žvýkací plošku každého zubu.

I s akumulátorovým zubním kartáčkem byste si však měli čistit zuby asi dvě minuty, aby bylo jisté, že jste si vyčistili opravdu všechny zuby. Po dokončení čištění stačí kartáčkovou hlavu opláchnout vodou a nechat ji uschnout.

oral-b products
buynowheaderfirst
Články, které pro vás mohou být užitečné

oral-b products
buynowheaderfirst
Doporučované výrobky
Koupit nyní
Zjistit více
test
Koupit nyní
Zjistit více