Jak dostat z tuby co nejvíce zubní pasty?
oral-b products
ovelay
oral-b products
headerfirst headersecond headersecond
   
Arrow Left Zpět do vyhledavače
   
oral-b products
buynowheaderfirst buynowheadersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
Zubní pasty

Skoro všichni se snažíme ušetřit peníze tím, že chceme ze všeho získat do nejvíc. To se může týkat i tuby zubní pasty.

U většiny tub zubní pasty se nabízí tip:

"Vymačkávat zubní pastu zezdola a postupem nahoru tubu vyhlazovat." Tímto způsobem využijete investici do zubní pasty nejsnadněji a maximálně.

Co se ale vlastně stane, když mačkáte na tubu zubní pasty?

Zubní pasta je z technického hlediska pevný materiál, ale skládá se ze směsi kapalin a malých abrazivních částeček, které čistí zuby. Jakmile tubu zubní pasty stlačíte, část pasty, která je nejblíže u stěn tuby, pod tlakem zkapalní a umožní, aby pevný pastový střed vytekl na kartáček. Zubní pasta se samozřejmě mění na kapalinu také pod tlakem, který vyvíjíte při čištění zubů.

Máte-li v rukou artritidu nebo zkrátka máte rádi různá "udělátka", existuje řada pomůcek, které vám umožní vytlačit z tuby poslední zbytky zubní pasty. A pokud má vaše zubní pasta plochý uzávěr, můžete ji na něj postavit. Co nejvíce zubní pasty vám pomůže z tuby dostat gravitace.

Někteří lidé zjistili, že používáním vysoce kvalitních akumulátorových nebo sonických zubních kartáčků, jejichž kartáčková hlava má vynikající vibrační výkon, ušetří zubní pastu. K vytvoření stejného množství pěny jako s manuálním zubním kartáčkem jí totiž není třeba tolik.

oral-b products
buynowheaderfirst
Články, které pro vás mohou být užitečné

oral-b products
buynowheaderfirst
Doporučované výrobky
Koupit nyní
Zjistit více
Koupit nyní
Zjistit více