Čištění zubů a dentální nitě
oral-b products
ovelay
oral-b products
headerfirst headersecond headersecond
   
Arrow Left Zpět do vyhledavače
   
oral-b products
buynowheaderfirst buynowheadersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
oral-b products
headerfirst headersecond
Čištění zubů a dentální nitě

Správná hygiena ústní dutiny je důležitou součástí vašeho celkového zdraví a umožní vám také ukazovat světu široký a zdravý úsměv. Bude-li pro vás pravidelné čištění zubů a používání dentální nitě prioritou, sklidíte dlouhodobé výhody a snížíte riziko výskytu zubního kazu a onemocnění dásní.

Mějte na paměti, že pouhé čištění zubů nestačí. Důležité je jak čištění zubů, tak používání dentální nitě, protože každá technika podporuje zdraví ústní dutiny jinak.

Proč je třeba čistit si zuby:
čištění zubů fluoridovou pastou pomáhá kontrolovat zubní plak, což je povlak, který může vznikat na zubech. Nezapomeňte si každé 3 nebo 4 měsíce zubní kartáček (nebo kartáčkovou hlavu, pokud používáte akumulátorový zubní kartáček) vyměnit za nový.

Proč je třeba používat dentální nit:
dentální nit odstraní zubní plak a zbytky jídla z mezizubních prostor, kam se kartáček nedostane. Takže pokud si zuby čistíte pouze zubním kartáčkem, přicházíte o příležitost udržet si kromě zdravých zubů i zdravé dásně. Výzkum ukazuje, že pravidelné používání dentální nitě může snížit riziko vzniku onemocnění dásní.

Soustavnost je to, na čem záleží:
Vyberte si svůj zubní kartáček a nit, dětem sežeňte jejich oblíbené barevné provedení s populárními postavičkami, abyste u nich podpořili správné návyky. K dispozici jsou zubní kartáčky a dentální nitě pro každého, takže není důvod se kompletní péči o ústní dutinu vyhýbat.

oral-b products
buynowheaderfirst
Články, které pro vás mohou být užitečné

oral-b products
buynowheaderfirst
Doporučované výrobky

Zjistit více
Zubní nit Oral-B Essential Floss
Koupit nyní
Zjistit více